Головна / Святкові події / 14 жовтня ми відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня ми відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці

Мати Божа радо приймає під свій святий омофор усіх вірних, незважаючи на вік чи національність. Тому не дивно, що саме Вона вважається покровителькою українського козацтва та всього українського народу.

Також в цей день відзначали ще одну важливу подію: 70-річчя створення УПА. З нагоди цієї дати у Жвирківській школі пройшло ряд заходів.
Про події та про людей, які боролися за незалежність України, говорили учні та вчителі на виховних годинах у 5-11 класах.
12 жовтня в школі провели урочисту лінійку, присвячену 70-річчю утворення Української Повстанської Армії, яку з учнями 9-х класів підготувала вчитель історії О. Я. Солодяк.
Школярі детально розповіли про створення УПА, її керівників, діяльність на теренах України. Учні прочитали вірші, присвячені борцям за незалежність держави.
9 жовтня проходив конкурс патріотичної пісні та поезії. В ньому взяли участь учні 5-11 кл. Переможцем став учень 11-Б класу Андрій Чорнобай. Серед читців поезії перше місце здобула Софія Недорєзова з авторською поезією «Героям УПА». Учасники та переможці нагороджені грамотами.
10 жовтня в районному конкурсі «Сурми звитяги» взяли участь Софія Недорєзова з поезією, Тетяна Ничай та вокальний ансамбль, які під керівництвом О. М. Федюка виконали пісні на патріотичну тематику.
На гала-концерт, 14 жовтня, в Народний дім м. Сокаль запроcили ансамбль вчителів нашої школи, яким також керує вчитель музики О. М. Федюк.
Галина РЯБОВА, учениця 11-А класу Жвирківської школи.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!