Святкові події

145-а річниця від дня народження української письменниці Лесі Українки

"Хотіла б я піснею стати" – під такою назвою в Народному домі с. Тартаків пройшло літературно-музичне свято, приурочена 145-ій річниці від дня народження української письменниці Лесі Українки.

«Світ не знав такої поетеси. Всебічно обдарована з тонким відчуттям музики і малярства, з нахилом до засвоєння мов, людина філософського складу мислення», – розпочинають діти свою розповідь про Лесю Українку. Розказали біографію Лесі, її літературну творчість, про тяжку хворобу і про велику силу духу гордої і нескореної жінки.

У літературному вечорі взяли участь старші учасники гуртка художнього слова. Оксана Божак, Тетяна Верхолюк, прочитали вірші «Мої любі, до мене ходіть», «Жіночий портрет», «Калина». А молодші (учасники відтворили сценку «Дівчинка з Полісся» (Анастасія Коткевич, Ромчик Новосад, Марта Кметюк, Андріана Харчун) – про Лесине дитинство. Також у вечорі взяли участь читці Марта Чорній, Софія Мельничук, Христинка Сусол, Валя Войтюк, Ярися Іванечко, Наталя Цішевська, Ілона Жигайло, Іринка Зарівна, які задушевно читали вірші Лесі Українки. Глядачі були в захопленні від почутого і побаченого. Можливо, хтось бачив Лесю маленькою хворою дівчинкою, а хтось відкрив для себе сильну жінку із трагічною долею, яка вчить йти по життєвому шляху з усмішкою, боротися, жити і перемагати.

Так! Я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть, думи сумні!

Софія Масинник, директор Народного дому с. Тартаків.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.