Головна / Святкові події / 22-й річниці незалежності України присвячено…

22-й річниці незалежності України присвячено…

Під такою назвою проходили урочистості з нагоди 22-ї річниці Незалежності України. Святкування розпочалося футбольним матчем між командами ФСК "Смиків" та ФК "Княже".

А вже о 17.00 год. мешканці сіл Смиків, Матів, Залижня та Бодячів зібралися у вишиванках біля пам'ятника загиблим односельцям, де сільський голова Віктор Магера та депутат районної ради Микола Пасько привітали їх з Днем Незалежності.

Священики – отці Олег Магир, Василь Ониськів та Роман Чернявський відслужили святковий молебень.

Урочистості продовжили виступи учасників художньої самодіяльності. Ведучі свята Наталія Левицька та Тетяна Сорока розповіли про шлях становлення Української держави. На святі виступили наймолодші українці – вихованці ясел-дитячого садка "Сонечко" с. Смиків, котрі прочитали вірші та заспівали пісень, яких їх навчили вихователі Оксана Мороз та Руслана Колянко. Зачаровувала присутніх своїм виконанням пісень Христина Магир, яка заспівала три пісні про Україну. Та найбільше глядачів вразив спів настоятелів храмів, які розташовані на території Смиківської сільської ради, а саме о. Василя Ониськіва – настоятеля церкви Св. Миколая Чудотворця с. Залижня, о. Олега Магира – настоятеля церкви Св. Михаїла с. Смиків та о. Романа Чернявського – настоятеля церкви Св. Михаїла с. Бодячів, які заспівали "Помолимось за мертвих і живих", "Червоні маки".

Потім вірш "Тобі, Україно" читала Юлія Бобко, а після цього звучали пісні "Повіяв вітер степовий", "Ой у лузі червона калина похилилася" та інші у виконанні жіночого ансамблю Народного дому с. Смиків. А "Моліться люди всі до Бога" виконав хор церкви Св. Михаїла с. Бодячів.

На закінчення урочистої частини присутні разом заспівали "Многая літа". Але на цьому свято не закінчилося. Під відкритим небом розпочалася святкова дискотека, яка тривала далеко за північ.

Також 24 серпня на любителів спорту чекала ще одна несподіванка: біля Народного дому відкрили волейбольний майданчик, на якому зразу ж запанувала спортивна боротьба…

Петро ПАРХОВИЧ,

секретар Смиківської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!