Святкові події

27 вересня вихователі і всі дошкільні працівники відзначали своє професійне свято

У п'ятницю, 25 вересня, радо відкрив свої двері для батьків Сокальський ДНЗ №7 "Соколятко". Батьки мали змогу переглянути заняття та різні форми роботи вихователів з їх дітками. Здебільшого  це були інтегровані заняття. 

У справжню казку потрапили батьки та їх малята під час інтегрованої діяльності дітей з природи та театралізації казочка "Колобок" у молодшій групі №1 "Казочка", яке провела вихователь Ольга Будзінська, а музичний супровід забезпечила музичний керівний Інга Михайлова.

Приємні враження та багато позитивних емоцій отримали батьки під час сімейного свята "Посвята в дошкільнята" у молодшій групі №2 "Віночок", яке підготувала вихователь Валентина Венгель.

Свої перші спроби у художній майстерності показали дітки середньої групи №1 "Пізнайко" на майстеркласі з ліплення "Білочка". Дітки разом із батьками старалися робити все так, як їм це показувала вихователь Лариса Петрів. 

Дивували своїми роботами батьків діти середньої групи №2 "Капітошка". Відтак, умілі ручки вихованців робили аплікацію за нетрадиційною методикою "Ходить гарбуз по городу", яке проводила вихователь Валентина Давидюк.

Старша група №1 "Веселка" увазі батьків представила інтегроване заняття: розповідання казочки "Лисичка та журавель", де батьки мали змогу взяти активну участь у цікавій подорожі казочкою зі своїми малятами та вихователем Ганною Панас.

Приємно були здивовані і батьки старшої групи №2 "Ромашка" знаннями своєї малечі. Багато радості було у очах їх діток під час "Українських вечорниць", а все завдяки старанням вихователя Наталії Харчук-Ничай.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху  не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Мирослава ВОЙТКО, вихователь-методист ДНЗ №7.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews