Головна / Святкові події / В Яворові урочисто відзначили 50-річчя від заснування місцевого дитсадку

В Яворові урочисто відзначили 50-річчя від заснування місцевого дитсадку

22 листопада 2019 року в РНД «Сокіл» м.Яворова відбулось святкування 50-річчя ДНЗ №2 “Калинка” м.Яворова.

Півстолітній ювілей – час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дитячий садок пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

День народження «Калинки» – це особливе свято, справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав сьогодні дитячий садок свій ювілей та приймав поздоровлення від почесних гостей.

Привітати колектив садочку прийшли заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко; народний депутат Верховної ради України Павло Бакунець; секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська; депутат Яворівської районної ради Ярослава Кобиця; начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Байда, отець Тарас Собешкевич побажали процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам.

В день свята від Яворівської районної державної адміністрації та Яворівської районної ради садочок отримав сертифікат для придбання дитячого ігрового майданчика; відділ освіти райдержадміністрації подарував ноутбук, народний депутат Верховної ради України синтезатор Casio, а освітянська профспілка принтер.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну святкову дату, а ті хороші справи, які уже зроблено за ці роки, будуть дороговказом для наступних поколінь педагогів.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!