Святкові події

В Яворові урочисто відзначили 50-річчя від заснування місцевого дитсадку

22 листопада 2019 року в РНД «Сокіл» м.Яворова відбулось святкування 50-річчя ДНЗ №2 “Калинка” м.Яворова.

Півстолітній ювілей – час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дитячий садок пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

День народження «Калинки» – це особливе свято, справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав сьогодні дитячий садок свій ювілей та приймав поздоровлення від почесних гостей.

Привітати колектив садочку прийшли заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко; народний депутат Верховної ради України Павло Бакунець; секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська; депутат Яворівської районної ради Ярослава Кобиця; начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Байда, отець Тарас Собешкевич побажали процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам.

В день свята від Яворівської районної державної адміністрації та Яворівської районної ради садочок отримав сертифікат для придбання дитячого ігрового майданчика; відділ освіти райдержадміністрації подарував ноутбук, народний депутат Верховної ради України синтезатор Casio, а освітянська профспілка принтер.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну святкову дату, а ті хороші справи, які уже зроблено за ці роки, будуть дороговказом для наступних поколінь педагогів.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.