Головна / Святкові події / Відсвяткували 65-річчя відновлення діяльності Угнівської школи

Відсвяткували 65-річчя відновлення діяльності Угнівської школи

У неділю, 26 листопада відбулося святкування 65-ти річчя відновлення діяльності Угнівської школи.

Урочисті заходи пройшли у приміщенні Угнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом директора Оксани Берези. На святкування був запрошений і голова Сокальської районної ради Микола Пасько, який від імені районної ради привітав усіх присутніх із святом та вручив літературні видання і грамоту директору школи за вагомий внесок у виховання молодого покоління Українців, активну життєву позицію та з нагоди 65-ти річчя відновлення діяльності Угнівської школи.

Про цю подію, на своїй сторінці у фейсбук Микола Пасько написав: “Сьогодні – 65 років відновлення школи в найменшому місті України Угнові. На святкування з’їхались поважні випускники – професори, письменники, поети. Багатовікова історія навчального закладу, творчий потенціал педагогічного колективу і громади змушує нас всіх відповідати високому рівню виховання і навчання попереднього покоління викладачів. Переконаний,що з директором Оксана Береза, колективом школи все вдасться!”

Перед запрошеними виступили учні школи та педагоги школи.

Гості заходу щиро дякували педагогічному колективу Угнівськоі школи за зворушливе свято, організоване з нагоди 65-річчя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!