Святкові події

Жвирківська школа відзначила 50-літній ювілей

8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей. З цієї нагодив у навчальному закладі відбулись урочистості та святковий концерт.

Привітати трудовий колектив та вручити подарунки прийшли запрошені гості: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, голова СРДА Роман Токай, депутат Сокальської райради Олег Солодяк, директор комунальної установи “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району” Микола Мисак, ветерани, колишні учні, батьки та багато інших.

Директор Жвирківської школи Ірина Мазурик привітала колектив навчального закладу, подякувала за допомогу та співпрацю представникам влади, священникам, селищній раді та депутатському корпусу, батькам і меценатам школи.

Також до слова були запрошені ветерани: Богдан Кручкевич, який 37 років пропрацював заступником директора та колишній керівник школи Орест Когут.  Настоятель храму святого Духа отець Петро Звір прочитав молитву і присутні вшанували пам’ять тих вчителів, які відійшов у вічність.

     8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей

До привітального слова були запрошені митрофорний протоієрей Ярослав Кащук, голова СРДА Роман Токай та заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. За його словами, за час півстолітнього існування Жвирківська загальноосвітня школа стала одним із провідних навчальних закладів Сокальського району. “Зусилля багатьох поколінь педагогів спрямовані на виховання освічених, націлених на успіх людей, які вміють формулювати свої ідеї та знаходити спосіб їх реалізації. В школі у дітей виробляються життєві цінності, формується уявлення про свою роль як особистості та громадянина України. Переконаний, що високий професіоналізм та самовіддана праця всього трудового колективу Жвирківської школи і надалі сприятимуть зміцненню освітнього потенціалу нашого району” – наголосив Василь Бойко.

Загалом, в ході урочистостей,  трудовий колектив отримав багато подарунків, теплих слів, а також музичні вітання від своїх колег та вихованців.

 

8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей  8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей

8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей     8 листопада Жвирківська ЗШ І-ІІІ ступенів відзначила 50-літній ювілей

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.