Святкові події

В Сокалі привітали працівників місцевого поштового відділення з професійним святом

9 жовтня у відділенні поштового зв’язку №1 м. Сокаля пройшли урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти. Привітати колектив із професійним святом прийшли заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська та депутат районної ради, редактор газети «Голос з-над Бугу» Василь Сорочук.

Вітаючи своїх колег, начальник відділення Зоряна Янюк наголосила, на важливій соціальній місії, яку несуть поштовики. Щирі слова поздоровлень на адресу працівників поштового відділення звучали і від гостей.

Василь Бойко відзначив, що районна влада високо цінує професіоналізм та значні досягнення в роботі тих людей, які пов’язали своє життя із поштою. «Укрпошта виконує важливу соціальну функцію для держави – забезпечує населення якісним поштовим зв’язком. Національний оператор несе життя у найвіддаленіші куточки України – доставляє людям пошту, пенсії та періодичні видання. Навіть там, де немає мобільного зв’язку, Інтернету та телебачення, – є поштова скринька та відділення поштового зв’язку. Тому, незважаючи на розвиток сучасних технології, поштовий зв’язок залишається невід’ємною частиною сучасного суспільства.”

З нагоди свята представники влади району вручили грамоту начальнику відділення Зоряні Янюк за багаторічну сумлінну працю та подяку колективу за вагомий внесок у розвиток галузі поштового зв’язку району.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.