Святкові події

Аграріїв Сокальщини привітали із професійним святом

14 листопада в Сокальському районному Народному домі пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Аграріїв Сокальщини привітали із професійним святомІз професійним святом аграріїв Сокальщини прийшли привітати керівники району: голова  Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, а також начальник відділу агропромислового розвитку СРДА Олег Коханчук та голова фермерського господарства, депутат Сокальської районної ради Михайло Веклин.

Очільники Сокальщини вітаючи присутніх відзначили, що в районі спостерігається тенденція до зростання та розвитку галузі сільського господарства. Голова Сокальської районної ради Микола Пасько подякував аграріям за допомогу, яку вони надають місцевим радам: «Дуже багато фермерів та господарств вкладають кошти в мікропроекти, дороги, інфраструктуру та різні соціальні проекти. Тому без Вас і Вашої підтримки неможливий розвиток Сокальського краю», – наголосив Микола Пасько.

Депутат Михайло Веклин привітав свої колег із професійним святом і наголосив, що кожного з них болить душа за свою землю і свій край, тому аграрії не можуть залишатись осторонь проблем району і надають необхідну допомогу .

Аграріїв Сокальщини привітали із професійним святомВ ході урочистостей, за сумлінну працю, відданість справі та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, кращих працівників сільського господарства Сокальщини було відзначено грамотами районної державної адміністрації та Сокальської районної ради.

Також музичні вітання працівникам сільського господарства підготували художні колективи Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews