Головна / Святкові події / Ансамбль “Надвечір’я” подарував свято одиноким

Ансамбль “Надвечір’я” подарував свято одиноким

З великим захопленням у переповненому залі БФ  "Карітас"-Сокаль одинокі, пенсіонери та неповносправні люди слухали виступ ансамблю територіального центру "Надвечір"я", який був приурочений Дню народження Великого Кобзаря  Тараса Григоровича Шевченка та святу весни. Цей святковий захід відбувся з ініціативи працівників територіального центру, асоціації інвалідів Сокальського району та БФ "Карітас"Сокаль. Незмінна ведуча ансамблю "Надвечір"я" Іванна Павлик привітала усіх із святом весни, яке співпало з вшануванням 198ї річниці від Дня народження українського генія, поета Тараса Шевченка. Дійство розпочали із незабутнього Шевченківського твору "Реве та стогне Дніпр широкий". Цю пісню підхопили всі, вона линула величаво…

У святковій концертній програмі вдало перепліталися пісні на Шевченкові твори  "Думи мої, думи мої", "Зоре моя вечірняя" із віршами та піснями про весну та жінку. Звучали до болю знайомі мелодії "Маминої вишні". Учасниці ансамблю подарували шанувальникам й старовинні пісні "Мамин хліб", "Яблуня", "А сивина…", які є новими в їхньому репертуарі. Однак вони стали родзинкою дійства. Їх виконали дуети Ганни Перев"язко і Богдана Коханчука, Оксани Підгородецької та Стефанії Гнатюк. Навернула на очі присутніх сльози й пісня "Така її доля", яку майстерно заспівала Христина Костюк. Вдалим доповненням концертної програми стали гуморески Павла Глазового, прочитані Іванною Павлик. Свято закінчилося багатоголосим "Заповітом". Присутні теплими оплесками обдарували музичного керівника ансамблю "Надвечір"я" Клавдію Маркову та його учасниць  Ганну Перев"язко, Христину Костюк, Ніну Курило, Ганну Валько, Стефанію Гнатюк, Оксану Підгородецьку, які з року в рік тішать слухачів своїми дзвінкими голосами та старовинними українськими піснями.

А далі за доброю традицією після концерту присутні зібралися за солодким столом. Солодощі уже вкотре спонсорували приватні підприємці Марія Шамборовська та Віктор Зіньків. Самотні люди йшли додому з піднесеним настроєм, дякували за увагу до них та змістовне дійство, за те, що відігріли своє самотнє серце та цікаво провели дозвілля.

Любов МЕЛЬНИЧУК,
соціальний працівник територіального центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!