Головна / Святкові події / Без пісні в Угринові не буває свята

Без пісні в Угринові не буває свята

15 січня у Народному домі с. Угринова відбувся виступ народного гурту «Заспів». Жителі села із нетерпінням очікували цього дня, оскільки «Заспів» відомий своїми неповторними, захоплюючими виступами не лише на Сокальщині, а й за кордоном. Його учасники неодноразово виступали у Польщі, Білорусії, Чехії.

Розпочалося свято із божественної Літургії у церкві св. Миколая Чудотворця, звідки всі охочі одразу попрямували у Народний дім. Під бурхливі оплески на сцену в українських костюмах вийшли гості – учасники гурту «Заспів».

Ваші пісні звучать крилато,
Вони дарують людям радість і добро.
Тож співайте Ви їх ще довгодовго,
Яким би важким життя наше не було!

Такими віршованими рядками розпочала свято голова Угринівського осередку Союзу українок Софія Бутринська. Вона представила присутніх з учасниками ансамблю і надала слово ведучій вечора Галині Дробиняк.

Серед «заспівців» була людина, якій дороге наше село, бо тут на неї щодня чекають мама і сестра з родиною – Ірина Матієшин. Вона щиросердечно привітала глядачів зі святами, побажала їм радості, віри, надії і любові. З вітальними словами до гостей звернувся і місцевий парох о. Роман Ткачик. Він щиро подякував учасникам гурту за шану до української пісні, української колядки, за ту радість, яку вони несуть людям. Глядачі гаряче аплодували учасникам гурту, дякували за чудовий спів.

В цей день святкувала 75річчя колишня вчителька, шанована нами Софія Іванівна Бутринська. Від імені випускників 1985 року її привітала Євгенія Царинська та вручила букет квітів. До її вітань приєднались усі присутні на святі.

Завершальним етапом вечора стало вітання юних союзянок, дівчат з ансамблю «Віночок». Вони привітали гостей тортом.
Ми, глядачі, висловлюємо щиру подяку організаторам цього вечора – Ірині Матієшин та Софії Бутринській. Бажаємо їм творчих успіхів, процвітання, натхнення і наснаги працювати в такому дусі і надалі.

Антоніна КОВАЛІВ, студентка 6 курсу Львівського національного аграрного університету, с. Угринів.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!