Головна / Святкові події / БІБЛІОТЕКАРЯМ ПОВАГА І ШАНА

БІБЛІОТЕКАРЯМ ПОВАГА І ШАНА

Активну участь в духовному та інтелектуальному розвитку української нації беруть бібліотекарі. Тож привітати їх з професійним святом минулого тижня в районний Народний дім прийшли керівники району, депутати, читачі. Після того, як пролунав Гімн України, слово мала заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова:

Сьогодні ми вклоняємось вам, людям, які віддають життя служінню книзі,  сказала вона.  Важко переоцінити ваш внесок в розбудову наших осередків культури. Ви є тим містком, який з’єднує минуле і майбутнє. Бажаємо вам здоров’я, успіхів у всьому, хай ангелхоронитель береже вас.

Вітаючи бібліотекарів шкіл, методист відділу освіти Оксана СавчукЦаринська, зокрема, відзначила, що думка про те, що наші діти нині не читають, є хибною. Вони люблять книгу, знають сучасних авторів. Свідченням цього є те, що школярі Сокальщини беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах "Найкращий читач України", "Живи, книго" і перемагають в них. В минулому навчальному році вони посіли усі три призові місця в конкурсі "Живи, книго". Перше місце в номінації "Бібліотекарі шкіл нового типу" (гімназії, ліцеї, спеціалізовані школи) посів Великомостівський НВК "ЗШ IIII ст.  ліцей", бібліотекарі Марія Витрикуш, Оксана Ферендович та Оксана Крук. Друге та третє місця завоювали Оксана Прус (Сокальський НВК "Спеціалізована школа IIII ст.  колегіум") та Леся Бицька (Ільковицький НВК "ЗШ III ст.  дитячий садок). Вони нагороджені грамотами Головного управління освіти і науки.

Символічно, що професійне свято бібліотекарів відзначаємо в день іменин Віри, Надії, Любові та Софії, яка символізує мудрість,  відзначив депутат обласної ради Микола Пшевлоцький.  Для українців книга, бібліотека  це фундаментальна традиція, яка тягнеться від часів великих князів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Володимира Мономаха. Бібліотекарі зберігають і примножують кращі традиції українського народу. Тож хай їм щастить.

Він подарував районній бібліотеці ім. В. Бобинського книгу "Львів  місто наших героїв" (видавництво "Літопис").

Великій групі бібліотекарів за сумлінну працю вручили грамоти РДА, відділу культури та туризму і відділу освіти. Грамотою обласного управління культури Львівської ОДА нагороджена бібліотекар бібліотекифілії с. Перетоки Богдана Мартинюк. Крім книг, які їм вручили, депутат районної ради, керівник фонду розвитку Сокальщини Роман Швед обдарував їх ще й грошовими преміями.

Бібліотека викликає асоціацію з розумним, добрим, вічним, яке ви сієте в людські душі,  сказав у своєму виступі голова районної ради Олег Солодяк.  Хоч вдома маю свою бібліотеку і не вистачає часу для читання, але час від часу все ж заходжу в центральну бібліотеку, щоб отримати інформацію. Ось і зараз попросив знайти звернення І. Франка до галичан напередодні виборів. Воно дуже актуальне і в наш час. Бажаю вам, щоб те зерно, що засіваєте, дало добрі сходи, як для Сокальщини, так і для цілої нашої держави.

Бібліотекарів також щиро вітали начальник відділу культури та туризму Лариса Фарин, директор ЦРБС Тетяна Лобода. Ліричні рядки своїх поезій присутнім подарували Любов Рибак, Марія Павлова, а член Національної спілки письменників України Любов Бенедишин прочитала поезії із своєї нової збірки "…Віще, неповторне, головне", яка вийшла цього року у видавництві "Край". Народний жіночий ансамбль "Любисток" та солістка Софія Дмитрів виконали чудові ліричні пісні.

Закінчилось свято, як заведено в нас, піснею "Многая літа".

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!