Головна / Святкові події / Боже, вислухай наші благання…

Боже, вислухай наші благання…

Незважаючи на несприятливі погодні умови, дощі, жителі Волиці і Комарева урочисто відзначили 23ю річницю Незалежності України. Тож, 24 серпня, священики православної і грекокатолицької церков о. Іван та о. Андрій разом із хористами церков та процесіями із державними прапорами  рушили селом.

Звичайно, (коли ще недокінчений у Волиці Народний дім), у пориві єднання, односельці попрямували вулицями Волиці до пам"ятника Тарасу Шевченку, співаючи українських народних маршових пісень.

Всечесні отці разом із хористами та парафіянами відслужили молебень до Пречистої Діви Матері з молитвою за кращу долю України.

Директор ПАФ "Білий Стік" Олег Іванчина відзначив, особливо нелегкі нинішні дні боротьби з московитамитерористами. Знаймо і пам"ятаймо: ніяких дійств у Волиці і Комареві без участі і керівництва О. Іванчини не відбувалося! То ж громада сіл дуже йому вдячна. Після його виступу священослужителі виголосили промови за Незалежність України, благословили присутніх християн.

Вдало підготовлений (як завжди) Галиною Антонюк ансамбль сіл Волиця і Комарів виконав церковний гімн "Боже великий Єдиний", "Моліться, люди, всі до Бога", "Боже, вислухай благання", завершуючи гімном "Ще не вмерла…" Між піснями учні Волицької школи Наталя Антонюк, Олексій Іванюта і Наталя Чоп продекламували вірші, приурочені Дню Незалежності та боротьбі українського народу за його кращу долю.

– Ми переконані, що путінськоагресивний, кремлівськомосковський терор обов"язково буде поборений і знищений. Віримо Президенту України Петрові Порошенку, виконаємо "Заповіт" Шевченка  "…Кайдани порвіте. І вражою злою кров'ю. Волю окропіте!" "Борітеся  поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!"  Такі слова великого Кобзаря виголосила автор цих рядків.

Марія КОРОЛЬ,
виховник "Юн-Січі" куреня ім. Петра Сагайдачного Волицької школи.

Фото Романа Короля.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!