Головна / Святкові події / Будь благословенна, Ненько!

Будь благословенна, Ненько!

Свято Матері щороку урочисто відзначають і в селі Стремінь. І цьогоріч у Народному домі відбулося триєдине свято  День Матері Божої, ненькиУкраїни, та Матері українського роду.

Воно розпочалося співом "Христос Воскрес". Священик Тарас Гнатів щиро привітав та поблагословив усіх матерів і виконав пісніподяки матері "Я іду за Христом, моя мамо" та "Чуєш, мамо".

Ведучі свята, Юлія Коліда та Ольга Владика, обдарували гарними вітаннями усіх присутніх матерів та гостей. Не одне материнське серце затремтіло, почувши вірші, написані сокальськими поетами: "Лист до мами" Марти Глюз, "Любов до Богородиці" Любові Бенедишин, "До Матері" Надії Канюки, поезії Володимира Сірка та інших. Їх прочитали Любов Діжак та ведучі.

Присутні були зворушені піснями "Свята Маріє", "Три лелії", "Дорога до моєї мами", "Мама і я", "Вільний птах", "Мамина порада", "Мамо, лебідко моя", "Пісня на добро", "Сторона моя", "Матусенько" та інші, які виконали Мар'яна Владика, Мар'яна Бурко, Світлана Хвальбота, Ірина Бурко та Ірина Владика.

Глядачі щиро аплодували юним артистам, дякували організаторам свята  священику Тарасу Гнатіву, завідувачу Народного дому Марії Андрушко та бібліотекарю Наталії Левик за цікаву програму.

Галина ЛУНЬКО,
жителька с. Стремінь.              

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!