Святкові події

Панувала аура родинного тепла

25 серпня працівники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та БФ "Карітас-Сокаль" провели до Дня Незалежності святковий концерт, на який запросили літніх людей – одиноких, інвалідів та пенсіонерів. За традицією його розпочали з молитви, яку голосно мовили учасники ансамблю "Надвечір'я" територіального центру та присутні у залі. А далі ведуча – Іванна Павлик надала слово отцю Ярославу Кащуку, який наголосив на значенні молитви для кожного з нас і побажав, щоб у цей День Незалежності ми мали велику віру, адже наша держава дуже молода, треба багато працювати, щоб вона була такою, якою ми б хотіли її бачити. Багато новин про патріотичний рух можливо дізнатися на порталі leocity.info – акутальні новини про Львів та Львівщину.

А далі розпочався святковий концерт. Учасниці ансамблю "Надвечір'я" виконали низку пісень. Зокрема, звучали "Рости, рости, черемшино", "Полечко, поле", "Квіти Ромена", "Журавка", "Зажурена мати", "Там під львівським замком"… Ведуча Іванна Павлик розказувала гуморески Павла Глазового, які стали гарним доповненням дійства. Однак його родзинкою були вокальні виступи учасниць ансамблю. Зокрема, Любов Тудорук майстерно заспівала пісню "Мій рідний край", Христина Костюк – "Мої батьки", а Ганна Перев'язко виконала жартівливу – "Під зеленим дубом". Гарно виступили й дуети – Олена Книш і Любов Тудорук та Ганна Перев'язко й Христина Костюк, які виконали пісні "Скрипка би не грала" й "Стоїть козак". Зал "скупав" виконавців в теплих оваціях. Старовинні українські пісні підняли присутнім настрій. Вони підхоплювали їх та співали. Панувала особлива аура – аура родинного тепла та взаєморозуміння. Пісні навіювали присутнім приємні спогади. У декого на очі набігали сльози.

Свято закінчилося многоголосим "Многая літа". Опісля на гостей чекав приємний сюрприз – цукерки, печиво та фруктова вода. Запрошені ділились спогадами, розмовляли про наболіле. Вони відчували себе щасливими, бо про них не забули.

Любов МЕЛЬНИЧУК,
соціальний працівник територіального центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews