Святкові події

Делегація з Сокальщини взяла участь у святкуванні 80-річчя Жабінковського району Республіки Білорусь

17 січня делегація з Сокальщини, на чолі із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом, взяла участь у святкуванні 80-річчя Жабінковського району Республіки Білорусь. У її складі також були депутат райради Василь Сорочук, головний лікар та головний бухгалтер Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед і Ірина Степанюк, асистент міжнародного проекту Уляна Шутовська.  В ході урочистостей Микола Пасько привітав господарів свята із поважною датою та, за українським звичаєм, подарував коровай із вишитим рушником.

80-річний ювілей відзначали у Народному домі Жабінковського району.  Урочистості розпочав голова районного виконавчого комітету Віталій Кулак доповіддю про історію цього краю та його досягнення. Очільник наголосив, що білоруська земля славиться своїми досягненнями та здобутками і є батьківщиною багатьох славетних людей. Гордістю Жабінковського району є його жителі, чий талант і праця заслужили всенародне визнання, які і сьогодні, своєю творчістю та духовним злетом прославляють рідний край.

Під час офіційної частини були нагороджені найкращі працівники та ветерани Жабінковського району, також відбулась церемонія вручення звання «Почесного громадянина». Його отримав колишній директор відкритого акціонерного товариства «Рогознянський» Олександр Семенюк.

 Делегація з Сокальщини взяла участь у святкуванні 80-річчя Жабінковського району Республіки Білорусь Делегація з Сокальщини взяла участь у святкуванні 80-річчя Жабінковського району Республіки Білорусь

Окрім того винуватців  свята вітали запрошені гості. Голова районної ради Микола Пасько привітав білорусів від імені депутатського корпусу та всіх жителів Сокальського краю та вручив подарунки: «Україну і Республіку Білорусь пов’язують давні тісні стосунки і для нас сусідня держава є одним із найважливіших партнерів. Ми високо цінуємо добрі відносини на всіх рівнях між нашими країнами, висловлюємо вдячність за плідну співпрацю між Сокальською районною радою та Жабінковським районом в реалізації міжнародного проєкту в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, впевненості в майбутньому та миру. Нехай серця наповнюються гордістю за свою державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього Республіки Білорусь!»

Урочистості завершились чудовим святковим концертом, під час якого мистецькі районні колективи, танцювальні, вокальні та інструментальні, запрошені артисти з Бресту та Кам’янця дарували глядачам естетичну насолоду, своє мистецтво, виконавську майстерність.

Нагадаємо, що Сокальська районна рада (Україна) та  заклад охорони здоров’я «Жабінковська центральна районна лікарня» (Республіка Білорусь) спільно з Томашівським та Грубешівським повітами (Республіки Польща) виступають партнерами міжнародного проекту  «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України». В результаті його реалізації  Сокальський район отримає реанімобіль швидкої медичної допомоги, спеціалізоване медичне обладнання. Також  жителів прикордонних територій навчатимуть, як надавати першу медичну допомогу. Буде організована спеціальна підготовка медперсоналу.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.