Головна / Святкові події / День Андрія – не тільки звичай християн

День Андрія – не тільки звичай християн

Наближається релігійне свято св. Андрія Первозванного. І в ніч, напередодні цього свята, в нашої молоді є не дуже гарний звичай: робити збитки дівчатам. Але такі вчинки не личить робити християнину, адже ми наслідуємо звичай язичників, котрі були ворогами Христа і Його науки – Євангелії.

А діялось насправді так. Апостол Андрій був першим серед Апостолів Христових, покликаний Спасителем. Тому його нарекли Первозванним. Він проповідував святе Євангеліє, навчав народ, ширив християнство серед юдеїв. Це дуже не подобалось книжникам, фарисеям, старійшинам юдейським. І вони хотіли і його, як Ісуса Христа, розіп"яти. Апостол Андрій вважав себе недостойним бути так розіп"ятим, як Ісус Христос і попросив, щоб його розіп"яли вниз головою. Коли так сталося, то вороги його тішилися, веселилися і виробляли жартівливі несподіванки. Це з язичницьких часів до нас прийшов цей звичай. На жаль, і до цього часу молодь наслідує його. Він не личить послідовникам Христа. Шкода, що молодь жартує не лише зі своїми ровесниками, а й з людьми похилого віку, немічними і одинокими.

Тому звертаюсь до молоді Сокаля – не наслідуйте поганських вчинків.  Ми – християни. Церква намагається виховувати своїх вірних на засадах християнської моралі. І не личить молодим християнам, котрі прийняли тайну святого Хрещення, своїми поганими вчинками протистояти вченню святої Церкви.

Отець Ярослав ЗБИТКОВСЬКИЙ,
настоятель храму св. Архистратига Михаїла.              

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!