Головна / Святкові події / День передплатника в Сокалі

День передплатника в Сокалі

Чимало жителів міста над Бугом 19 травня запримітили біля поштового відділення зв’язку м. Сокаля намет, на якому ще здалеку можна було прочитати напис: «Газета поукраїнськи». Так розпочався День передплатника. На двох столах та на спеціальних стендах кидалися у вічі газета та журнал «Країна». Представники видання пропонували сокальчанам передплатити їх за пільговою ціною, багато спілкувалися з перехожими, залучаючи їх до загальної акції.

На День передплатника завітало чимало сокальчан – представників різних поколінь.

– Таку акцію ми проводили у Львові, Жидачеві та Миколаєві, а нині – у Сокалі. Хочемо познайомити з нашим виданням сокальчан, адже не всі мають можливість його купувати чи передплачувати, – розповів керівник філії «Газета по–українськи» у Львові Олег Слоцький. – Наша газета – всеукраїнська, виходить шостий рік, а журнал «Країна» – лише півтора року.

Такі акції, як каже пан Олег, збільшують коло читачів, дають можливість поспілкуватися з ними. Хоч газета всеукраїнська, у кожному тижневику є три шпальти про львівські новини.

…Сокальчани з цікавості зупинялися біля намету, розглядали запропоновані видання. Представники редакції заохочували їх додатковими подарунками за передплату. І справді, без подарунків не залишився ніхто: дехто з шанувальників, хто передплатив газету, отримав в дарунок ручку, горнятко чи футболку або ж книжки. Опісля серед передплатників провели лотерею, в якій бажаючі мали змогу виграти призи. В цей день пощастило Роману Гесику із Свитазева, який виграв хлібопіч, Ярослав Швед з Теляжа – електрочайник, а Світлана Хлібун з Сокаля – електром’ясорубку. Люди радо скористалися можливістю передплатити газети та журнали. Їм було приємно, що поштовики та журналісти проявляють таку увагу до них. Багато хто відкрив для себе нові видання, дехто утвердився у своїй багаторічній симпатії до улюблених видань.

…Затрималася біля намету й сокальчанка Галина Мушка. Жінка уже не раз купувала «Газету поукраїнськи» на пошті. Видання їй подобається, бо у ній багато цікавої та корисної інформації. Пані Галина уже багато років є шанувальницею газети «Експрес». Тепер у неї буде нагода порівняти, яка з них краща. На три місяці передплатила «Газету поукраїнськи» й Олена Рупа і при цьому отримала приз – горнятко, а Олександр Сивак – футболку.

Прийшла на пошту за пенсією і потрапила на День передплатника й колишній працівник цього поштового відділення Марія Мороз. Жінка розповіла, що колись, як тільки з’явилася ця газета, вона її передплачувала. Пізніше це видання зникло. І ось нині вона знову побачила його. І хоч трохи сутужно з грішми, вирішила передплатити газету на півроку. Треба ж підтримувати українські видання та районну газету «Голос знад Бугу».

В той час оператори поштового зв’язку люб’язно пропонували сокальчанам передплатити інші видання на друге півріччя, допомагали людям зорієнтуватися у величезній кількості газет, журналів та книг, яких в каталозі видань України понад 3000. «Ми, працівники пошти, можемо щось порадити людям, звернути їхню увагу на цікаві нюанси різних видань», – додає Ольга Подпоріна.

Тож, можливо, сьогодні хтось відкрив для себе нове видання, яке буде доступне за ціною, корисне та цікаве для кожного члена сім’ї. А серед улюблених видань жителів міста та району, здебільшого, розважальні газети та журнали, видання, які стосуються здорового способу життя, а також журнали про кулінарію та квітникарство, дитячі видання. В цей день передплатили чимало інших видань, зокрема, «Голос знад Бугу», «Порадницю», «Малятко», «Барвінок», «Сільські вісті», «Газету для тата і мами» та інші. Всього було передплачено видань на 2494 гривні.

– Під час Дня передплатника, – говорить старший інструктор по передплаті ЕВПОП №7 Марія Сало, – завжди знаходяться бажаючі передплатити журнал чи газету. Крім цього, люди сьогодні багато цікавляться виданнями, які розповідають чим живе українське суспільство, про спорт, цікаві життєві історії, поради доброго господаря, садівництво, кулінарію, плетіння та в’язання. Та головне, що під час цієї акції відбувається контакт: «передплатник – працівник пошти»: люди дізнаються про щось нове, дивляться, які бувають видання й про що вони розповідають. Пані Марія відзначила, що передплата – одна із найдавніших послуг, яку надає населенню пошта. І вона має неабиякі переваги, бо дозволяє, не пропустивши жодного номера, читати періодичні видання, до яких вони уже звикли.

Люди звертають увагу на різні видання, однак популярним у райцентрі залишається районний часопис. Протягом десятиріч інтерес до районки не вщухає, люди люблять її, чекають з нетерпінням виходу кожного номера. «Читаю газету із задоволенням, – зазначає шанувальник районної газети «Голос знад Бугу» Юлій Лукомський. – Передплачую газету «Голос знад Бугу» уже декілька десятків років. І завжди передивляюся від першої сторінки до останньої. Особисто мені цікаво, що відбувається в районі, цікава позиція районної влади з тих чи інших принципових питань. Люблю читати життєві історії, політичні та аналітичні статті. Залюбки читаю й як працює агропромисловий комплекс району, в яких селах ще фукціонують господарства. Крім цього, тут завжди знайдеш коментарі фахівців різних сфер діяльності. В газеті виступають і податківці, і спеціалісти управління соціального захисту, і Пенсійного фонду тощо. Словом, газета дає всебічну інформацію з життя району. Без неї, мені здається, район був би біднішим. Звичайно, хотілося б, щоб у районці друкували більше порад: коли що садити, чим підживляти; знайомили з новинками техніки та агротехніки, давали поради спеціалістів щодо застосування отрутохімікатів проти бур’янів та інше. Хочеться, щоб частіше з’являлися критичні матеріали про те, що болить кожного, зокрема, про дороги та соціальні проблеми».

Дні передплатника проводять щороку також за участю представників часописів «Голос з-над Бугу», «Порадниця», «Високий замок», «Вісник і К°». Всі ці видання із задоволенням читають жителі Сокальщини.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!