Святкові події

Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині

У межах проекту «Схід і захід разом» діти з Донецької області упродовж 5 днів перебували на Сокальщині.

У Сокальському районі діти із сходу України, що проживають на лінії розмежування, святкували Різдво. Під час екскурсій та розважальних програм ознайомилися з культурою та традиціями нашого регіону. Зокрема 7 січня 2018 року у селі у Волиця (Волицька сільська рада) відбулося  “Різдвяне дійство”. Жителі сіл Волиця та Комарів показали традиції святкування галицького різдва. Після різдвяного концерту, гостям зі сходу України подарували оберіг-дідух.

Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині9 січня у Сокальському районному Народному домі, дітей зі східної України вітали маленькі учасники самодіяльності міста Сокаль. Також до привітань долучилося керівництво району, голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадімністрації Роман Токай.

Микола Пасько розповів, що зустрічати різдво на Галичині, це гарна традиція, яка зажди дарує нові враження. “Маю надію, що такі зустрічі матимуть продовження і у наступні роки, адже нові знайомства переростають у надійну дружбу, яка здатна долати перешкоди та перемагати у війні”  – додав голова Сокальської районної ради.

Голова Сокальської райдержадімністрації Роман Токай побажав дітям гарно провести Різдвяні свята, отримати під час перебування у Сокальському районі масу позитивних емоцій, віднайти нових друзів.

Діти із міста Святогірськ гостювали у родинах із сіл Волиця, Поториця, Завишень, Хлівчани та Перемисловичі.

Додамо, що в рамках Всеукраїнської акції «Схід і Захід разом» на Львівщину прибуло 200 дітей із Донецької області, які проживають на лінії розмежування.

Десятеро з них – Різдво святкували у Сокальському районі, в колі родин своїх однолітків, знайомилися з історією Сокальщини, пам’ятками архітектури та колядували.

Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині

Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині Діти із сходу України зустріли Різдво на Сокальщині

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.