Святкові події

Для незрячих дітей у Львові організували снігові забави

Незрячі діти отримали в подарунок від Святого Миколая снігові драйвові забави у тюбінг-парку. Про це повідомила громадська діячка, заслужена працівниця соціальної сфери України Оксана Потимко.

Про це повідомили на сайті ЛМР.

«Дивовижний,  чарівний  і  дуже  несподіваний Святий Миколай прийшов у гості  до  незрячих  дітей Львова, і не лише Львова. 22 грудня незрячі діти каталися з високих гір і трамплінчиків, попри тотальну сліпоту,   заряджали  переляканих  дорослих  своїм  сміхом,  щастям  і надпозитивними  емоціями.  Власне, для дітей, позбавлених зору, це була шалена  атракція.  Вперше  у житті. Організували її дітям члени Ротарі-клубу  «Львів  –  Леополіс»,  який  вже  багато  років  ініціює та підтримує  низку  ідей  та  проектів Львівського обласного осередку ВГО  “Українська  спілка  інвалідів  –  УСІ”»,- повідомила Оксана Потимко.

У святковому дійстві взяли участь незрячі діти, віком  від  8  до  16  років,  та  їх  батьки. Дітвора з’їхалася звідусіль:   зі Львова,  Тернопільської,  Волинської та Франківської  області, Сколівського,  Старосамбірського  і  Городоцького  районів тощо.

«Меж дитячій радості  та  їх  щирим  емоціям – не  було! Попри дітей, з крутих гірок спробували спуститися навіть деякі найсміливіші дорослі. Наступне  випробування, яке Ротарі-клуб готує для незрячих дітей,  це  похід  у гори і багатогодинний підйом на гору Тетерівка, висотою   1150   м.   Саме   тут   у  1915 році  точилися  бої  між австро-угорськими і українськими військами з одного боку, та російськими окупантами з іншого. І саме тут полягли наші молоді хлопці – українці. Дітвора з  неймовірним  захопленням  зустріла  цю  новинку  і вже просто зараз розпочинає  готуватися  до  штурму  гори  Тетерівка. Ось  так  і  живемо – незрівнянними емоціями, випробуваннями і пізнанням нового та незвіданого», – додала Оксана Потимко, громадська діячка, заслужена працівниця соціальної сфери України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.