Головна / Святкові події / Добра справа на користь села

Добра справа на користь села

Два роки поспіль школярі Стенятинської школи ходять від хати до хати з вертепом і розносять звістку про народження Ісуса в оселі односельчан. Ось і цьогоріч на Різдвяні свята, Старий новий рік, Йордан діти звеселяли виступами стенятинців.

Ідея постановки вертепу виникла минулоріч в Івана Віри, вчителя, дяка грекокатолицької громади церкви Чесного і Животворящого Хреста. Храм потребував ремонту, а для цього були потрібні чималі кошти. Парафіяни шукали меценатів, люди давали гроші, хто скільки міг, але їх не вистачало. Тому Іван Віра вирішив залучити до вертепу школярів і гроші, які зберуть, віддати на ремонт сільського храму. На заклик вчителя відгукнулися учні Олена та Павло Віри, Ольга та Іван Зубрицькі, Володя Сеньчук, Віталій Семенчук, Степан Маковський, Володя Бульбак, Віталій Матвійко, Павло Білецький, Володя Коцюб’як, Назар Легідзь, Ігор Черній, Назар Футиш, Максим Данилюк, Володя Шуляк, Давид Медюк, Назар Цьоць. З сценарієм допоміг Ігор Курач. Діти розподілили ролі, розучили слова вертепу і помандрували по домівках стенятинців. Люди із задоволенням дивилися на виступи школярів, жертвували на храм та дякували за цікаву постановку. Цьогоріч на свято Водохреща виступили в останній хаті, загалом за два роки назбирали 7000 гривень, які віддали на ремонт храму.

Ми, батьки, дякуємо Богу, що діти зростають такими розумними і усвідомили важливість цієї доброї справи. Сподіваємось, в наступні роки вони підуть з вертепом в навколишні села.

Зоряна ВІРА, вчитель Стенятинської школи.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.