Головна / Святкові події / Належно вшанували працю шахтарів

Належно вшанували працю шахтарів

26 серпня на центральній площі Червонограда відбулось урочисте віче, присвячене професійному святу гірників. В ньому взяли участь: технічний директор – перший заступник генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов, Червоноградський міський голова Ігор Чудійович, голова Львівської територіальної організації профспілки вугільників Олег Турчин, голова РО НПГУ м. Червоноград Михайло Шабля, народний депутат України Степан Курпіль, отці Михайло та Олег, директори підприємств, голови профспілок.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих шахтарів.

Було покладено квіти до пам’ятників "Загиблим шахтарям", "Борцям за волю України", до пам’ятника Тарасові Шевченку та до пам’ятника "Шахтарю".

Технічний директор – перший заступник генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов наголосив що, День шахтаря – це день гордості за нашу професію, день, коли вшановуємо кращих із кращих, аналізуємо здобутки і прорахунки, визначаємо нові горизонти. У липні на-гора піднято один мільйон тонн вугілля. Шахтарі Львівщини уже працюють в рахунок другого мільйона тонн "чорного золота".

Народний депутат України Степан Курпіль, звертаючись до шахтарів, їх родин, керівників вугільної галузі, підкреслив:

– Для мене велика честь привітати Вас з цим найбільшим професійним святом. Отець Михайло Нискогуз сказав слова, які глибоко запали всім у душу, що на війні немає атеїстів. І в шахті немає атеїстів, тому, як і на війні, тут люди стикаються з небезпекою у своєму житті. Хотів би щоб свята Варвара оберігала шахтарів, їхні родини і шахтарську працю, щоб праця гірників завжди була належним чином оцінена, щоб вугільна галузь у регіоні розвивалася…

Уряд, керівництво галузі, обласна та місцеві влади, високо поціновують важку працю шахтарів. Чимало працівників держпідприємства удостоєні державних, галузевих і регіональних нагород та відзнак (список буде надрукований у наступному номері газети).

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, в якому взяли участь Василь Зінкевич, Тарас Петриненко, гурт "Мандри", Волинський народний хор та чимало інших визначних діячів культури і мистецтва.

Микола КУЗЬМИЧ.

Фото автора.             

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!