Святкові події

Смолоскипна хода у Сокалі

З нагоди 71-ої річниці від створення Української Повстанської Армії минулої неділі у Сокалі пройшла смолоскипна хода. Вона відбулася з ініціативи Львівської обласної організації "Молодіжний націоналістичний конгрес" (голова Назар Франчук). Націоналістично налаштована молодь зібралася біля пам'ятника Тараса Шевченка щоб вшанувати Українську Повстанську Армію. Її підтримали ветерани визвольних змагань, керівники районної ради, депутати районної ради, мешканці Сокаля. Благословили юнаків та дівчат священики Андрій Дутчак та Ярослав Кащук.

Молодь зі смолоскипами пройшла до барельєфу Степанові Бандері, меморіальної дошки В"ячеславові Чорноволу (тут зачитали Декалог українського націоналіста") та до колишньої будівлі НКВС. Під час походу вигукували гасла: "Слава Україні!", "Червоно-чорний прапор – наш прапор", "Степан Бандера і Роман Шухевич – Герої України!", "ОУН-УПА" – державне визнання", "Борці за волю не вживають алкоголю", "Борці за Україну не вживають нікотину" та ін.

Цією смолоскипною ходою юні сокальчани долучилися до всеукраїнської кампанії "Присяга воїна УПА". На завершення акції всі учасники урочисто зачитали присягу вояка УПА. Зі словами подяки до них звернувся голова районної ради Ігор Дацюк.

Смолоскипній ході передувала теренова гра в урочищі "Валівка" за участю сорока школярів Сокальщини під назвою "Легенда УПА".

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.