Святкові події

ГАЗ НА ПОРОЗІ ДОМІВОК БЕЛЗЯН

Газ на порозі домівок белзян, хоча вже декілька будинків опалюється газом і щотижня їх кількість зростатиме.

А до того тривала велика і копітка робота і не один рік. Йшли кошти з державного, обласного, районного, місцевого бюджетів на підвідний газопровід до тисячолітнього Белза. І ось у цьому році газ  вже у самому місті. На газифікацію Белза пішло один мільйон вісім тисяч гривень коштів населення і півмільйона  з місцевого бюджету. Саме з нагоди проведення газу у Белз та святкування Дня міста, 17 жовтня, незважаючи на сльотливу погоду, сюди з"їхалися гості звідусіль: заступник начальника управління паливноенергетичного комплексу ОДА Стефанія Нагарнюк, головний інженер ВАТ "Львівгаз" Роман Чайківський, начальник Червоноградського управління з експлуатації газового господарства Мирон Гарасимчук, директор та головний інженер ТзОВ "Ремспецбуд" Михайло Котко та Ігор Вічистий, директор проектної організації "Ліноінвест" Володимир Кожушко, депутат обласної ради Микола Пшевлоцький, голови райдержадміністрації та районної ради Микола Мисак та Олег Солодяк, перший заступник та заступник го•лови райдержадміністрації Володимир Катерина та Марія Христинич.
Хоча моросив дощ на святкове віче белзяни прийшли разом з дітьми, родинами. Вів віче секретар Белзької міської ради, в. о. голови міста Володимир Муха, котрий привітав присутніх з Днем міста, а, насамперед, поздоровив з тим, що врешті у їх домівках цієї зими буде газ. До цього йшли довго, але спільними зусиллями громади, влади, будівельників, проектантів цю справу доведено до завершення.

Тому белзяни приймали привітання від голови Сокальської райдержадміністрації Миколи Мисака, начальника управління паливноенергетичного комплексу ОДА Стефанії Нагарнюк, головного інженера ВАТ "Львівгаз" Романа Чайківського, депутата обласної ради Марії Христинич  всі ці люди в тій чи іншій мірі робили все для того, аби мешканці міста мали газ у своїх домівках. Вітали і ті перші, хто розпочинав довгий процес газифікації Белза, це колишній міський голова Іван Калиш, депутат обласної ради Микола Пшевлоцький. Белзяни щиро плескали ще одному промовцю  виконавцю робіт по газифікації директору ТзОВ "Ремспецбуд" Михайлові Котку. Обряд освячення газопроводу провели місцеві священики грекокатолицької та православної церков о. Олексій та о. Іван. І ось голубий вогник запалено. Святкове віче добігає до кінця. "Я справді дуже щасливий, що врешті в будинках белзян буде газове опалення, довго і нелегко ми до цього йшли, але ж справу завершили на добрій ноті,  каже депутат районної ради, голова комітету по газифікації міста Василь Дністрянський, котрий акумулював кошти громади, а це була непроста справа.

…Батьки з дітьми вийшли з вистави київського цирку "Промінь". Молоді поспішали на концерт, де виступали місцеві аматори сцени, а потім ще довго тривали танці. Та, незважаючи на похмуру погоду, настрій був піднесений  бо в старовинному Белзі вже є газ.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews