Головна / Святкові події / Голова районної ради привітав колектив “ТРК “СОКАЛЬ”

Голова районної ради привітав колектив “ТРК “СОКАЛЬ”

Керівництво району привітало працівників ТРК “Сокаль” зі святом.

16 листопада, у четвер, голова Сокальської районної ради привітав працівників комунального підприємства, котре належить до власності Сокальської районної ради, “Телерадіокомпанія “Сокаль”” з святом – Днем працівників радіо, телебачення та радіомовлення.

Микола Пасько,  у привітальному слові побажав, щоб всі сміливі плани працівників радіостанції були реалізовані. “Радуйте слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими та не втрачайте своєї індивідуальності ” – додав голова районної ради.

Після слів привітання, Микола Пасько вручив вітальну грамоту, адресовану колективу ТРК “Сокаль”, генеральному директору радіостанції Олександру Новацькому.

Як зазначив Олександр Новацький, що: “У сьогоднішній святковий день, вітають працівників радіокомпанії як наші партнери і рекламодавці, так і слухачі. Дуже приємно, що про нас пам’ятають”.

До слова. ТРК «Сокаль» – це музично-інформаційна регіональна радіостанція, що працює на частоті 101 FM. Засновником та власником телерадіокомпанії «Сокаль» є Сокальська районна рада Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!