Святкові події

Дистадок «Калинка» в місті Сокаль відзначив 55–річний ювілей

27 лютого комунальний заклад дошкільної освіти №1 «Калинка» міста Сокаль відзначив 55 – річний ювілей. Урочистості пройшли в Сокальському районному Народному домі. Бажаючих привітати колектив дитячого садочка із поважною датою було чимало. На свято завітало багато гостей: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, начальник відділу освіти Руслана Антонюк із колегами, колишні працівники та вихованці закладу.

Привітав та благословив присутніх священник Ярослав Валюх, екс-керівник дошкільного закладу №1 Любов Петелицька  поділилась своїми спогадами, як разом із колективом перетворювала звичайну будівлю на затишну домівку для маленьких вихованців.

Очільник райради Микола Пасько розповів, що Сокальська районна рада завжди підтримує дитячі садочки. Окрім субвенції з районного бюджету, яку передають місцевими радам на утримання дитячих дошкільних установ, районна рада також виділяє кошти для мікропроєктів, які пишуть та виграють колективи закладів. Тому Микола Пасько відзначив і подякував працівникам «Калинки» за успішну участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку, що дало можливість замінити вікна і двері в приміщенні установи та оновити ліжечка.

Голова Сокальської районної ради привітав дитячий садок №1 «Калинка» із 55 – річним ювілеємГолова районної ради щиро подякував працівникам дитячого садочка та його керівнику за душевне багатство, любов до своєї професії і ту благородну місію, яку вони обрали для себе — виховувати маленьких українців. Він також вручив грамоту колективу за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм та значний особистий внесок у справу навчання і виховання дітей.

В ході урочистостей винуватці свята отримали багато подарунків. Але найприємнішим дарунком до ювілею стали виступи дошкільнят. Малята залюбки декламували вірші, завзято витанцьовували, дзвінко й весело співали.

Голова Сокальської районної ради привітав дитячий садок №1 «Калинка» із 55 – річним ювілеєм   Голова Сокальської районної ради привітав дитячий садок №1 «Калинка» із 55 – річним ювілеєм

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.