Головна / Святкові події / На Сокальщині Хлівчани відсвяткували 600 років

На Сокальщині Хлівчани відсвяткували 600 років

У суботу, 10 серпня,  день села урочисто відзначили  у Хлівчанах. Цього року минає 600 років відтоді, як в історичних документах вперше з’явилася згадка про цей населений пункт. Піснями, танцями, конкурсами, веселими розвагами святкували цю подію місцеві мешканці та запрошені гості.

Привітати Хлівчани з такою поважною датою приїхали заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Руслана Антонюк, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак.

Розпочались урочистості молебнем біля фігури Божої Матері. З вітальним словом до присутніх звернулись місцеві священнослужителі Федір Магора та Андрій Красильников, сільський голова Хлівчанської сільської ради Іван Русин. Старожил села Теодор Матвій зробив короткий екскурс в історію Хлівчан.

Хлівчани відсвяткували 600 років   Хлівчани відсвяткували 600 років  Хлівчани відсвяткували 600 років

Не з пустими руками приїхав привітати ювілярів і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. Він вручив грамоти колективу Хлівчанської сільської ради та окремим мешканцям села за активну громадську позицію, подарував книги місцевій бібліотеці, а громаді – ікону. Вітаючи присутніх від імені голови Сокальської райради та депутатського корпусу, Василь Бойко наголосив: «Село Хлівчани відоме своїми трудовими досягненнями, щирими і працьовитими людьми та історичними надбаннями. 600 років – це дата, коли можна говорити і про певні напрацювання, здобутки і традиції. Мені приємно зазначити, що тут живуть активні і талановиті люди, які вміють працювати і відпочивати».

Завершилась урочиста частина святковим концертом, який був підготовлений місцевими художніми колективами. Він ще раз засвідчив, наскільки багата сокальська земля талантами. Глядачі із захопленням зустрічали кожен концертний номер і проводжали артистів щирими оплесками.

Хлівчани відсвяткували 600 років  Хлівчани відсвяткували 600 років  Хлівчани відсвяткували 600 років

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!