Головна / Святкові події / Iсусова зоря нам світить…

Iсусова зоря нам світить…

Від Бога – початок душі і дорога,

Якою щоденно проходимо ми.

Із Богом всі наші надії й тривоги,

Бо тільки із Богом ми будем людьми.

Ці слова стали епіграфом до свята, яке відбулося в с. Романівка з нагоди 1025-річчя хрещення Русі. Урочитості розпочались молебенем до Пресвятої Богородиці. Потім всі вийшли на подвір'я церкви. Уважно слухали романівці бібліотекаря Ганну Бартилюк, яка розповіла, як влітку 988 року хрестився у Дніпрі український народ. Ми почули про княгиню Ольгу, її онука Володимира, про те, як блукав наш народ у імлі, поклоняючись різним богам, переносились думками у перше тисячоліття та роздумували як проводив нас Господь крізь різні випробування. Та ось нарешті прокинулись наші предки і прийняли Христа у своє серце.

Жіночий вокальний ансамбль "Калинонька", учасники якого співають і в церковному хорі, виконав пісні "Святе причастя", "В сильній надії", "Святий великий Володимир", "Не забудь помолитися Богу". Старанно готувались до свята і наші діти: Святослав Коткевич, Максим Новосад, Світлана Рішко, Соломія Новосад, Юрій Жук, Степан Ковальчук, Остап Новосад, Діана Ціруг, Вікторія Рішко та Вікторія Коткевич. Вони виготовили гарне панно із живих квітів. Діти декламували вірші про Київ, Україну, князя Володимира, про Бога. Під час вікторини "До нашого Бога – єдина дорога" діти продемонстрували добрі знання Біблії. Найбільше правильних відповідей дав Максим Новосад.

Отець Богдан Лилик подякував усім за змістовно проведену годину духовності, а також розповів, яку велику силу мають віра, молитва в житті людини. Кожен, хто стикається з проблемами, труднощами, звертається до Бога за порадою. Ми всі маємо бути вдячні князю Володимиру і княгині Ользі, що наблизили нас до Бога, до віри, до любові. А ми нині щасливі, що є свідками такого світлого ювілею.

Присутні слухали, роздумували, переосмислювали почуте. А в піднебесся линула пісня "Боже, врятуй Україну".

Марія БУЛЬБАК,
завідувач Народного дому.

Фото Сергія Коткевича.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!