Головна / Святкові події / Їм бажали успіхів, прибутків та процвітання

Їм бажали успіхів, прибутків та процвітання

Напередодні Дня підприємця, що відзначається щорічно в першу неділю вересня, у сесійній залі Сокальської РДА відбулися урочистості, на які запросили підприємців району.

Представників різних галузей підприємництва привітала з професійним святом голова Сокальської РДА Наталія Карташова: "Сьогодні ми вшановуємо представників малого і середнього бізнесу Сокальщини, висловлюємо їм слова вдячності, бо вони роблять вагомий внесок у розвиток нашого регіону, сприяють у вирішенні важливих соціальних питань". З нагоди професійного свята відзначили чимало підприємців. Зокрема, директор ТзОВ "Агро Пласт Плюс" Оксана Сигидин стала переможцем обласного конкурсу в номінації "Краще мале підприємство Львівщини" та отримала подяку голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука. Таку ж відзнаку отримав, за поданням територіального відділення асоціації платників податків України у Львівській області, й керівник ТзОВ "Ромас" Петро Кузьмин. Окрім цього, оргкомітет Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" завершив рейтингування підприємств у номінації "Підприємство регіону-2012". Сокальське підприємство "Дельта" (керівник Віктор Скляров) зайняло восьме місце по напряму діяльності "Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно з продовольчим асортиментом" і отримало статус "Підприємство регіону-2012", а його керівник – міжнародний сертифікат "Керівник року-2012". Оргкомітет Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих" висунув Віктора Склярова до нагородження орденом "Хрест Пошани України" за особистий внесок у розвиток як рідного підприємства, так і країни в цілому. Наталія Карташова подякувала присутнім за співпрацю й активну участь у громадському житті, за те, що створюють нові робочі місця для жителів району, офіційно виплачують заробітну плату, сплачують податки. Вона наголосила, що діяльність підприємців створює надійне підґрунтя для майбутнього добробуту громадян Сокальщини та України і побажала їм впевненості у завтрашньому дні, миру і спокою, міцного здоров'я, процвітання та прибутків у бізнесі.

Голова районної ради Ігор Дацюк побажав підприємцям району, щоб у нашій державі запрацювали ті механізми, які піднімуть середній клас, сприятимуть бізнесу, дадуть змогу розвивати підприємництво, наповнювати бюджет, платити податки і заробітну плату. Тоді підприємці з натхненням працюватимуть на себе, створюватимуть нові робочі місця, будуть заможними, самодостатніми й почуватимуться у нашій державі впевнено.

З вітальним словом до присутніх також звернувся заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, який подякував підприємцям Сокаля за розуміння, професіоналізм, порядність і благодійність, за те, що допомагають громаді у вирішенні нагальних проблем.

А далі мала слово директор Агенції регіонального розвитку, депутат обласної ради Ганна Костюк, для якої проблеми підприємців є добре знайомі, оскільки сама є підприємцем з 2002 року, а робота в Сокальській агенції – це щоденна участь у житті підприємців району. Вона звернулася з такими словами: "Чи можна назвати День підприємця професійним святом? Професія – це пекти людям хліб, готувати їжу, постачати різні товари, возити їх на роботу та відпочинок, робити зачіски та фотографії, шити та ремонтувати одяг, будувати та робити красивим житло, лікувати та захищати, засівати поля та вирощувати сади… Чомусь всі забули про те, що в жодного підприємця в дипломі у графі "спеціальність" не написано "фізична особа – підприємець". Проте, всупереч долі, та не заглядаючи в дипломи з відзнакою та конкретною спеціальністю, ви – ті, хто зростили себе самі, ви отримали новий фах і стали підприємцями. Ви перепрофілювались з медиків, учителів, робітників чи пенсіонерів на високо-класних спеціалістів у різних сферах бізнесу. Ви стали водночас, в одній особі, і керівником, і бухгалтером, і юристом, і менеджером… Але найважливіше є те, що ви працюєте на рідній землі. Велика вдячність вашим рідним і близьким, які підтримують вас, і є вашою опорою та надією".

Ганна Костюк привітала колег з професійним святом і подякувала за те, що розвивають міста і села: "Я вітаю справжніх підприємців! Тих, хто будує свій капітал, копійка до копійки. Нехай невеликі прибутки приносить бізнес на Сокальщині, проте Ви завжди поряд зі своїми рідними та близькими; працюючи не покладаючи рук, ви є добрим прикладом для дітей". А також побажала успіхів у бізнесі та його процвітанні.

Про партнерські стосунки, співпрацю і взаєморозуміння між підприємцями та податковою службою вів мову заступник начальника Сокальської об'єднаної державної податкової інспекції Олег Сольвар. Він побажав підприємцям вдалих контрактів, хороших ідей, які надалі принесли б дивіденди в бізнесі, а також постійного збільшення надходжень та прибутків. Адже саме розвиток бізнесу передбачає нові робочі місця, сплачені податки, розширення асортименту товарів і послуг…

Опісля представникам бізнесу Сокальщини за вагомий внесок у розвиток підприємництва, сумлінну працю, зміцнення економічного потенціалу району, активну громадську позицію, меценацтво та з нагоди Дня підприємця вручили Почесні грамоти. Їх отримали Марія Шамборовська, Віктор Зіньків, Іван Драганчук, Віктор Скляров, Михайло Пограничний, Світлана Кокотень, Зіновій Цюпка, Катерина Гук, Сергій Гавриленко, Петро Равлик, Володимир Возьний, Михайло Романчук, Володимир Костів, Любов Осміловська, Ігор Денека, Петро Федунь, Галина Сенюк, Володимир Кочайдовський, Ігор Кінах, Петро Штибель, Мирослава Петрак, Василь Мавко, Віктор Костюк, Володимир Остапик, Мирослав Проць, Василь Вусик, Володимир Дзік, Євген Пилипчук, Марія Кулик, Володимир Троцько, Світлана Кондратюк, Володимир Даньчак, Петро Пилипчук, Нестор Черкас, Михайло Тарадаха, Богдан Гладун, Олена Мостенська, Володимир Байор, Наталія Шамборовська, Володимир Синчишак, Сергій Ходор, Андрій Кацюра, Світлана Хом'як, Ігор Граматика, Тетяна Шевчук.

Наприкінці зустрічі керівник апарату РДА Марія Христинич зазначила, що у нашому районі досить багато підприємців, які підтримують соціальні проекти, надають пожертви церквам, допомагають дошкільним установам, школам, закладам культури, незахищеним верствам населення, відкривають двері та свої серця ближнім, які потрапили у скрутне становище чи у них сталося лихо…

– Дякуємо їм за це, – сказала вона. – Нехай Господь віддасть їм сторицею.

І це були ще не всі вітання на адресу підприємців. Свій музичний дарунок підготували для них й викладачі Сокальської школи мистецтв імені Віктора Матюка – Ірина Грабова, Тетяна Гнатюк та учень школи, вихованець викладача Валентини Піскляк, лауреат Міжнародних конкурсів, акордеоніст Назар Куртяник, а місцева поетеса Марія Чернявська зачитала ліричні рядки віршів, які їм присвятила.

Присутні відчували себе іменинниками. Вони й не сподівалися почути стільки вітань та добрих слів на свою адресу. Опісля Зіновій Цюпка, який займається бізнесом 21 рік, зазначив, що підприємці Сокальщини відчувають підтримку місцевої влади, але це вперше їх так урочисто привітали зі святом. Хотілося, щоб це стало доброю традицією. На його думку, для розвитку малого та середнього бізнесу потрібні зміни на законодав-чому рівні, бо, на жаль, ще є багато перепон.

Нестор Черкас з с. Переспи, який займається власною справою з 1994 року, пригадав, як нелегко працював у перші роки. Та все залишилося позаду, і він зумів розширити власний бізнес: нині не тільки займається заготівлею молока, але й торговельною діяльністю, відкрив цех з переробки овочів та фруктів. Пан Нестор з хвилюванням зазначив, що вже майже 20 років є підприємцем, проте досі ніколи їх не запрошували з нагоди професійного свята. Він, зокрема сказав: "Я щасливий, що дожив до такого дня, що мене похвалили і віддали належне моїй праці, бо рідко почуєш добре слово. Чомусь усі думають, що ти дбаєш тільки за себе, й не помічають того, що ти робиш для людей. Дякую районній владі, яка завжди сприяє, допомагає, як може, за таку увагу до нас… На перший погляд, це непомітне свято, проте воно залишило слід в душі".

Любов ЗАБЛОЦЬКА.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!