Святкові події

Керівники Сокальського району привітали медичних працівників

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров’я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Сокальському районному Народному домі відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Медиків зі святом прийшли привітати представники влади серед яких: голова Сокальської районної  ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай.

Головний лікар медичного закладу Роман Швед подякував колективу за роботу та розповів про здобутки і напрацювання. Він  побажав усім міцного здоров’я,  достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, мирного неба та стабільності.

У вітальній промові голова районної ради Микола Пасько  від імені депутатського корпусу висловив щиру вдячність  за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках – усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров’я і життя громадян.

Керівники району привітали медичних працівниківТакож, голова районної ради подякував тим працівникам галузі, які не побоялись виконати свій професійний і громадянський обов’язок перебуваючи в зоні проведення АТО та побажав усій медичній спільноті міста та району міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги.

Під час виступу голова райдержадміністрації Роман Токай наголосив, що у час випробувань для нашої країни праця медиків є надзвичайно важливою. Він подякував  їм за врятовані життя та повернуте здоров’я.

Керівники району привітали медичних працівниківЗа сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів Сокальщинт та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника було нагороджено Почесними грамотами, Подяками райдержадміністрації та районної ради кращих медичних працівників, а саме: лікаря–фтизіатра – Омеляша Михайла Івановича, cтаршу сестру медичну Белзької районної лікарні – Лащівську Надію Степанівну, завідувача фізіотерапевтичним відділенням – Швед Ірину Теодозіївну, заступника головного лікаря – Касяна Сергія Васильовича, завідувача поліклінічним відділенням – Сикиндюк Надію Василівну, а також головного бухгалтера – Степанюк Ірину Федорівну.

Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма, яку підготували працівники та вихованці Сокальського районного народного дому.

Голос Сокальщини на GoogleNews