Святкові події

Концерти зведеного хору – “Згадаймо славу ту, що в пісню перейшла”

Таку назву мали концерти зведеного хору трьох сіл  Зубкова, Комарева і Волиці, які пройшли в Народних домах Зубкова і Комарева (Народний дім у Волиці, на жаль, і досі недобудований). Для ведучої Галини Ващук джерелом програми на таку тему послужив збірник пісень 1918 року та історичних матеріалів Січового стрілецтва, полеглих борців за волю України.

Юнаки Богдан Федина, Петро Пук, Богдан Ярмошик, Тарас Шевчук в стрілецькій формі, при Державному прапорі, складали присягу на вірність Україні. До сліз зворушлива сценка: до тяжко пораненого воїна вбігає кохана дівчина Орися, ридаючи, промовляє слова жалю і любові до нього.

Зведений хор виконав пісні "Стрільці січовії за край свій вмирали", "Гей, видно село", "Накрила нічка та й тихесенька земленьку кругом", "Родимий краю", "Кріс, граната, нічка  наша мати", "Там за лісом сонце сходить". В піснях, віршах відтворений патріотизм Січового стрілецтва, воїнів УПА, борців за волю України і за теперішнього часу  проти московськопутінського тероризму. Це відобразила Олеся Білик у своєму віршілисті воїна АТО до матері.
Як в Народному домі в Зубкові, так і в Комареві глядачі бурхливими оплесками дякували хору, чоловічому та жіночому ансамблям та всім учасникам концерту за вдале виконання хорових пісень, віршів. Концерт підготували Галина Ващук та керівник хору Галина Антонюк. Багато зусиль та енергії доклали ведуча концерту Галина Ващук та Наталія Ярмошик. Після того, як хор разом із глядачами виконав державний і церковний Гімни, директор ПАФ "Білий Стік" Олег Іванчина подякував усім виступаючим та художньому керівнику хору Галині Ващук. Честь і пошана їм за це також і від громад сіл. А ще ми вдячні Олегу Іванчині, адже жодні свята не обходяться без його допомоги.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.