Головна / Святкові події / Кредитній спілці “Вигода” – 19 років!

Кредитній спілці “Вигода” – 19 років!

Про кредитну спілку «Вигода», філія якої є у м. Сокалі, неодноразово чули сокальчани, а також користувались її послугами: хтось брав позику, інший став вкладником депозиту. Але мало хто знає, що днями спілка святкувала 19ту річницю від дня свого заснування. З цієї нагоди в м. Стрий, де знаходиться центральний офіс кредитної спілки «Вигода», відбулись фестини. Тут зібралися представники кожної філії з Моршина, Жидачева, Пустомит, Самбора, Сколього, Миколаєва, Калуша, Бережан, Сокаля та Жовкви, які привезли з собою художні колективи, а також підприємціввиробників. Сокальську філію художніми номерами представляли Софія Журавінська, Руслана Антонюк; ПП Антоніна Степанчук (панчішношкарпеткові вироби) та Богдан Ямовий (глиняні вироби).

Фестини видались на славу, незважаючи на прохолодну погоду. Зі сцени, що була збудована на майдані Незалежності в Стрию, лунали пісні, музика та гумор. В наметах довкола площі вирувала виставкапродаж виробів гончарського ремесла, вишивки, продукції продуктових виробників та ін.

Скрізь витав український дух та родинна атмосфера. Одразу пригадалась приказка, яка є гаслом кредитної спілки «Вигода» – «Свій до свого по своє».

Жанна ЖУРАВІНСЬКА, інспектор кредитної спілки «Вигода».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!