Святкові події

Лісівників Львівщини відзначили державними нагородами

Сьогодні відповідно до Указу Президента України  заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко вручив державні нагороди лісівникам Львівщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства України, відновлення та збереження державного лісового фонду, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, звання “Заслужений природоохоронець України” присвоїли  Василю Бурмасу – начальникові відділу  Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Звання “Заслужений лісівник України” присвоїли Івану Ясіновському –  директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Львівлісозахист”, а також Юрію Громяку – головному інженерові  Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

“Лісова галузь була і буде в пріоритетних напрямах розвитку нашої області.  Саме на Львівщині  успішно працює «Львівський лісовий селекційно – насіннєвий центр». Єдине в Україні підприємство, забезпечене сучасним технологічним устаткуванням для переробки і зберігання лісового насіння.Для збільшення потужностей центру необхідно ще 17 мільйонів гривень. На наступний рік плануємо залучити фінансування з обласного бюджету  для розвитку центру. Дякую лісівникам за щоденну нелегку працю. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку та злагоди”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за 11 місяців 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів  240,0 млн гривень податків та зборів (обов’язкових платежів). Зокрема, до державного бюджету України сплатили 148,6 млн грн та 91,4 млн  грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевого бюджету. Єдиного соціального внеску – 64,4 млн грн.

Оксана Буй, прес-служба ЛОДА

Лісівників Львівщини відзначили державними нагородами

Лісівників Львівщини відзначили державними нагородами

Лісівників Львівщини відзначили державними нагородами

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.