Святкові події

Кращий директор у Великих Мостах

 У Велико-мостівському НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" багато талановитих вчителів та учнів. Вони беруть активну участь у різноманітних конкурсах, стають їх призерами та переможцями. У школі постійно відбуваються зміни, впроваджуються нові методи та технології навчання, оновлюється матеріальнотехнічна база. Велика заслуга у цьому керівника Велико-мостівського НВК, директора з багаторічним стажем Галини Стадницької. Саме вона є ініціатором багатьох проектів та постійно підтримує колектив у всіх його починаннях.

 
У 2012 році, відповідно до заходів реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Програми розвитку освіти Львівщини на 2009-2012 рр., обласне управління освіти провело конкурс "Кращий директор загальноосвітнього навчального закладу 2012".
 
Його мета  виявлення найбільш успішних керівників ЗНЗ, підтримка їхньої творчої праці, самовдосконалення. Завдання, які ставили організатори перед собою, передбачали  визначення управлінської компетентності кращих керівників загальноосвітніх навчальних закладів, опорних шкіл освітніх округів, гімназій та ліцеїв; підтримку талановитих управлінців, стимулювання їх творчого вдосконалення; підвищення соціального статусу директора ЗНЗ, привернення уваги громадськості, органів влади до проблем освіти, діяльності освітніх округів та роботи з учнями; вивчення та популяризація кращого педагогічного досвіду управлінської діяльності; реалізація основних пріоритетів реформування сучасної національної школи, забезпечення якісної освіти для кожного.
 
Конкурс проводився у два етапи: районний та обласний. За результатами усіх турів переможцем обласного конкурсу визнано директора Велико-мостівського НВК Галину Стадницьку.
 
 На конкурс було представлено модель розвитку Велико-мостівського НВК, опис досвіду роботи директора, результативність виконання напрямів Програми розвитку освіти Львівщини та перелік публікацій в науковій та педагогічній пресі. Після заочного туру вивчення матеріалів відбувся другий тур, який передбачав об’їзд шкіл обласною комісією. У третьому  участь взяло семеро керівників навчальних закладів області. Учасники презентували моделі розвитку шкіл, з досвіду роботи, також конкурсанти виконували письмову творчу роботу та розв’язували психологопедагогічні завдання. А ще ознайомились з досвідом роботи шкіл, які працюють над впровадженням інформаційнокомунікативних технологій, цікавою є робота школи, яка розвиває співпрацю з навчальним закладом з Польщі та вивчення питань можливостей сільської школи.
 
Беручи участь у конкурсі, потрібно вміти чітко і конкретно висловлювати думки, слідкувати за професійністю висловлювань і відповідністю інформації до проведеної роботи. А у своїй управлінській діяльності керуватись принципами науковості, цілеспрямованості та перспективності, системності, наступності, конкретності, демократизації, реальності, економічності. 
 
Оксана КРУК, вчитель початкових класів, керівник гуртка.
 
Іванна АНТОНЮК, учениця 9 класу Велико-мостівського НВК.
 
 
Наприкінці вересня у Велико-мостівському НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівліцей" пройшов тиждень географії. Розпочався він інформаційною лінійкою. 
 
Географія  це цікава і захоплююча наука. Про її незвичайні таємниці та відкриття, про те, що вона вивчає, школярів ознайомили під час інформаційної хвилинки по шкільному радіо.
 
Учні 7-8 класів вели незвичайну пошукову роботу. Вони мали підібрати легенди, казки, вірші та інші письмові матеріали, у яких український народ використовував географічні терміни та описував природні явища. Перемогу в конкурсі здобули восьмикласники  Юлія Савіцька, Неля Владика, Віталій Крук, Валентин Шумський. Учні 9-х класів взяли участь у географічній грі "Що? Де? Коли?". Вчитель географії Надія Батюк підібрала цікаві та незвичайні питання, які вимагали від учасників не лише географічних знань, але й кмітливості, спостережливості та вміння співставляти і порівнювати. Оцінювало захід компетентне журі. За результатами всіх турів І місце розділили команди 9-А та 9-Б класів.
 
Традиційно вже, учні створювали стінгазети. Цьогоріч темою робіт була "Політична карта світу очима дітей". Перемогу здобули учні 10-А та 10-В класів. Також було організовано виставку фотографій "Природа в об’єктиві".
 
Христина ПАШКУЦЬКА, Іванна АНТОНЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.