Святкові події

Львів’янка Олександра Самойленко відзначила свій 104-й день народження

Львів’янка-довгожителька Олександра Самойленко 10 березня відзначила свої 104-ті уродини. Вона є найстаршою уродинницею місяця.

Представники міського управління соціального захисту привітали довгожительку та вручили допомогу в розмірі 10 тисяч гривень від громади міста.

«Пані Олександра виховала двох дітей, трьох онуків та четверо правнуків. Жінку дуже люблять і поважають багато львів’ян, адже вона понад 30 років працювала вчителькою у львівських школах», – зазначають в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Загалом у березні ще шестеро мешканців Львівської громади відзначатимуть свої сто і більше років. Усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в сумі 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень. Традиція вітання довгожителів у Львові триває вже понад 15 років.

До слова, загалом у 2024 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews