Святкові події

Львів’янину – ветерану УПА Андрію Ковальському виповнився 101 рік

У Львові продовжують традицію вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Свої уродини відзначив ветеран Української повстанської армії Андрій Ковальський: йому виповнився 101 рік.

Представники управління соціального захисту Львівської міської ради відвідали пана Андрія та від громади Львова привітали його і вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень.

Загалом у листопаді поважний ювілей – у трьох мешканців Львова. Окрім Андрія Андрійовича, свої уродини цього місяця відзначатиме Ксенія Савіцька: 21 листопада їй буде 102 роки. Також свої 102-гі уродини 1 листопада відсвяткувала Тетяна Філіппова.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в сумі 5 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тисяч гривень Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років. Загалом у 2023 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тисяч гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews