Святкові події

Львівщина відзначила День Державного Прапора України

Сьогодні, біля Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшли заходи з урочистого підняття Стягу України з нагоди Дня Державного Прапора України.

За участі керівництва Львівська обласна державна адміністрація та міста Львова, представників Луганська обласна державна адміністрація, військові, діячі науки та культури, представники міжнародних, громадських, релігійних організацій, громадськість.

Також участь в урочистих заходах взяв начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський.

Під час заходу очільник області Максим Козицький віддав наказ урочисто підняти Державний Прапор України ліцеїсту Луганського обласного ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою та ліцеїсту Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Український стяг замайорів на найвищому стяготримачі області.

“Дякую сьогодні воїнам України, завдяки яким ми маємо можливість бути тут і підняти Прапор України. Вірю, що зовсім скоро він замайорить на всій території України. Вічна пам’ять, тим хто назавжди в нашій пам’яті – навіки Герої України. Слава Україні!” – говорить Ярослав Коминський

Голос Сокальщини на GoogleNews