Головна / Святкові події / Львів’ян закликають прийняти гостей із півдня й сходу України для святкування Великодня

Львів’ян закликають прийняти гостей із півдня й сходу України для святкування Великодня

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні що 10-13 квітня Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проведе акцію «Великдень Разом». Метою акції є знайомство студентів та гостей із півдня та сходу України з традиціями святкування Великодня у Львові.

Цього року учасниками акції стануть 250 молодих людей. До участі в акції запрошують молодих людей зі східних та південних областей України, які хочуть святкувати «Великдень Разом» у Львові.Також запрошують львів’ян прийняти гостей у свої домівки, адже де ще можна краще відчути атмосферу свята, як не у сімейному колі.

Організатори запрошують долучатись до акції волонтерів.  Координатор проекту «Великдень разом», голова Студентського братства УКУ Віра Тимків розповіла також:

«Ми акцентуємо на тому, щоб львів’яни запрошували учасників до себе в гості і зголошувалися брати їх у сім’ї. Бо по-справжньому відчути Великдень у Львові можна тільки в сім’ї. Затишок, домашня атмосфера свята дуже подобаються нашим учасникам.

Тим людям, яких львів’яни не візьмуть у сім’ї, ми забезпечуємо життя в хостелах. Сім’ї, які хочуть зголоситися, мають заповнити анкету на сайті: http://www.velykden.org.ua».

«Великдень разом» – це прекрасна можливість познайомитись з цікавими людьми, знайти нових друзів, показати гостям Великодній Львів. Під час перебування у Львові гості матимуть можливість познайомитись із самобутньою культурою міста, відвідати історичні пам’ятки, дізнатись про особливості святкування Великодня на Галичині, спробувати свої сили у розписі писанок, відвідати Великодні забави та поспівати гаївки у Шевченківському гаю.

В часі останніх подій в Україні особливо важливо знаходити якомога більше речей, які б об’єднували людей з різних куточків країни. Великдень – свято Божого Воскресіння, час подяки, прощення та віри в добро.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!