Головна / Святкові події / Любов до матері свята

Любов до матері свята

Крокує українською землею травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними трелями. Все навколо потопає в зелені, наповнюється ніжними пахощами конвалій, бузку, втішається теплом весняного сонечка. Недаремно саме в цей час народ вшановує берегиню роду людського – матір, щиро молиться до Пресвятої Діви – Матері всього світу.

19 травня в Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулося родинне свято «О, мати! Нехай святиться твоє ім’я». Сердечні слова вдячності та побажань для матерів та бабусь подарували учні 2го класу, заспівали їм найкращих пісень. Гостей свята зачарували слова любові до дітей, які лилися з уст матерів – Мирослави Дмитроци та Марії Стефанишин. Спогади про дитинство усім присутнім дарувала пісня у виконанні вчителів – Мирослави Федишин та Світлани Михальчук.

Словами спільної молитви звернулися діти до Пресвятої Богородиці та її Сина Ісуса Христа, благаючи опіки та ласки для своїх родин, прохаючи миру, спокою та процвітання для рідного краю, заступництва для МатеріУкраїни.

На родинне свято діти запросили нашого духовного наставника – отця Ярослава Валюха, який наголосив про особливу роль матері у вихованні дітей, у виборі їх життєвої дороги, а також уділив усім присутнім Боже благословення.

Світлий образ матері, її гарячу любов, красу душі, родинне тепло ми проносимо через усе своє життя. Ми вшановуємо жінкуматір, Пречисту Діву та неньку – Україну, то ж нехай ніжні слова подяки звучать для них повсякчас.

Мирослава ФЕДИШИН, вчитель початкових класів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!