Святкові події

Мама – найдорожча в світі

"МАМА… О, скільки ніжності й тепла у цьому слові, а скільки ласки й доброти в її очах…" А й справді: у цьому маленькому слові закладений цілий ВСЕСВІТ… Мама  берегиня домашнього вогнища, мама  вчитель і лікар, кухар і перукар, мама  супермодельєр. Та найперше: мама  це друг, порадник і наставник, який на перше місце ставить інтереси дитини.
"…І, лиш вона, яка зоветься МАТИ,

До Господа в молитві за дитя,
Подяку буде щиру промовляти,
Бо діти це усе її життя".

У Народному домі с. Войславичі відбувся святковий виступ дітей, присвячений Дню матері. У програмі звучали пісні, вірші, вислови відомих людей про найдорожчу нам людину. Свої вітання та побажання матусям і бабусям зі сцени зсилали діти та внуки, а по завершенні урочистості дарували їм обійми, поцілунки та квіти.

Надворі віяло прохолодою, а у залі панувала атмосфера затишку, тепла і любові.

– Дорогі наші матусі, любі бабусі, низький вам уклін, здоров'я міцного, радості й шани. Живіть нам на радість, тіште присутністю, навчайте, радьте, даруйте тепло своїх долонь.
"Я до землі вклоняюся вам, МАМО,// Та не лише сьогодні, а завжди,// За те, що молячись, вмивалися   сльозами,// Щоб я не знала горя і біди…"

Лідія ГІЙШИШКА,
с. Войславичі.

***

Народний дім с. Цеблів цього травневого дня зібрав жителів на свято Матері, яке організували сестри Згромадження св. Йосифа разом із завідуючою Народного дому п. Надією Панасюк.
З радісними, теплими словами у своїх віршах, піснях учасники віддали честь і славу Матері Божій, просили у Бога миру для ненькиУкраїни, з подякою звернулись до рідної Матері: "Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша". Дівчатавихованки, якими опікуються сестри, виконали танці: "Прошу в неба" та "Україна  це ти".

На завершення свята учасники побажали усім матерям та бабусям здоров'я, терпеливості, любові та заспівали многая літа.

с. Мар'яна ВЛАСЕНКО,
вчитель Цеблівської школи.

Свято Матері в Цеблеві

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.