Головна / Святкові події / Матері героїні – наша гордість

Матері героїні – наша гордість

Нещодавно в Народному домі м. Сокаль відбулися урочистості з нагоди вручення почесного звання «Мати-героїня» мешкан­кам району. На них з’їхалися сіль­ські, міські, селищний голови, матері-героїні, порадіти за найдо­рожчих людей прийшли діти та онуки. Ці матері щоденно роб­лять подвиг – виховують своїх дітей у любові, повазі, тому по­чесне звання «Мати-героїня» – це ще один доказ того, що їхнє жит­тя проходить не даремно, а їх найдорожчий скарб – це вдячні діти та онуки, які працюють на благо України. Бути матір’ю – ве­лике покликання, а ці жінки вихо­вали п’ятеро, шестеро, а дехто – і дванадцятеро дітей, це ж стільки недоспаних ночей…

«Сьогодні – особливий день. Сокальський край радіє зустрічі з вами, шановні матері! Тут зібра­лися жінки, які народили і вихова­ли п’ятеро і більше дітей, дали українській державі українців, зміцнили нашу націю, – тому дер­жава нині кланяється вам, Украї-на вас вітає!», – такими словами розпочала урочистості з нагоди вручення нагород матерям-герої­ням Сокальщини керівник апарату РДА Марія Христинич.

Матері-героїні – гордість Украї­ни, адже вони народили і вихова­ли синів та дочок, прищепили своїм дітям любов, повагу, вдяч­ність. Їх діти – то їхнє найбільше багатство, вони щодня дякують матерям за подароване життя, за їх любов і молитви. Справді, що може бути сильнішим за ма­мину молитву? Мама завжди про­сить у Бога здоров’я для дітей, онуків, правнуків, а тільки тоді – для себе. Така вона, материнська любов, – безкорислива, жертов­на, довготерпелива.

Присутніх матерів привітали перший заступник голови рай­держадміністрації Павло Савчук та заступник голови районної ра­ди Володимир Чуб. Вони відзна­чили, що нагорода «Мати-герої­ня» – це, мабуть, найгуманніша з усіх нагород, подякували мате­рям за їхню нелегку працю, жер­товність, за те, що народили і ви­ховали українок та українців. Во-ни побажали матерям, аби ті зав­жди залишалися здоровими, ус­міхненими, щасливими і щодня чули від дітей слова вдячності, поваги і любові.

Під бурхливі оплески матерям вручили нагрудний знак до почес­ного звання «Мати-героїня», по­свідчення і квіти. У багатьох бри­ніли сльози на очах, адже згаду-вали непросте життя, як ставили дітей на ноги. Нині у багатьох ма­терів уже є і онуки, і правнуки, але мамине серце завжди у кло­потах, переживаннях, адже скіль­ки років нам би не було, для бать­ків ми завжди будемо дітьми.

Музичні вітання матерям-геро­їням Сокальщини подарували Тамара Дубенчук, тріо бандурис­тів Сокальської школи мистецтв, Станіслав Андрусів та ансамбль викладачів школи мистецтв ім. В. Матюка.

Цей день матері-героїні запа­м’ятають на усе життя. А діти зав­жди повинні розуміти, що немає рідніших людей, ніж батьки. Мама стоїть на порозі хати, а тато – бі­ля хвіртки, зустрічають дітей, ону­ків, правнуків, тішаться їх радо-щам і сумують, коли щось не так. Тому треба навідуватись до отчо­го дому, допоки там ще є мама і тато.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!