Святкові події

Медики Яворівщини нагороджені грамотами Верховної Ради України

Сьогодні, 23 липня, Народний Депутат Верховної ради України Ростислав Тістик прибув на Яворівщину, щоб привітати та нагородити Грамотою Верховної Ради за сумлінне виконання обов’язків та за сміливість у боротьбі з пандемії COVID-19 медиків району:
ВАНЬО Сергія Васильовича сестри медичної загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Бунів

Під час пандемії COVID-19 активно працював в складі мобільної бригади з обстеження осіб, що перетнули державний кордон України.

  • СТЕМПІЦЬКОГО Петра Романовича завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Бірки Яворівського району.
    Під час пандемії COVID-19 забезпечував організацію мобільних бригад з обстеження осіб, що перетнули державний кордон України.
  • МАЛЬЧИНА Василя Михайловича, водія комунального некомерційного підприємства Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи».

Під час пандемії COVID-19 активно працював в складі мобільної бригади з обстеження осіб, що перетнули державний кордон України.

Також привітали та подякували медикам району за титанічну працю заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та голова районної ради Володимир Сичак.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.