Головна / Святкові події / Ми чуємо Твій голос, Тарасе, крізь віки!

Ми чуємо Твій голос, Тарасе, крізь віки!

Серед багатьох безсмертних імен зі славної когорти українців, які самовіддано змагалися за волю і краще майбутнє українського народу, є величне і славне ім’я Тараса Шевченка. Адже він – національна гордість, слава і честь українського народу.

Такими словами в Комарівському народному домі почали Шевченківський вечір ведучі Галина Мельник та Ольга Ващук. Зал був переповнений. Люди з натхненням слухали поезії Тараса Шевченка й пісні на його слова. Глядачі гаряче аплодували діткам комарівського дитсадочка, яких до виступу підготувала Надія Василишин, а також учням місцевої школи за вірші, сценки, пісні, яких підготували Оксана Іванець, Надія Чоп, Любов Чоп, Марія Ворона. У виступах діти відтворили тяжке сирітське життя, безрадісне дитинство і юність Тараса за часів кріпацтва. А зведений хор сіл Комарева і Волиці, яким керувала Марія Крук, виконав кілька народних та пісень на слова Тараса Григоровича Шевченка. Як завжди, вдало виступили чоловічий та жіночий вокальні ансамблі.

Довго аплодували глядачі й після виступу відомого в Україні співака Івана Ничая та його доньки Тетяни, які виконали пісні “Вербовая гілка”, “Віє вітер, віє буйний”, а також отця Тараса Гнатіва (соліст в пісні “Чом, чом, земле моя…”).

Шевченкове слово й нині на часі. Вчить нас мудрості, любові до свого народу, його історії й рідної мови. Читаймо Шевченка, учімося в Шевченка!

Марія КОРОЛЬ,голова осередку партії “За Україну!” сіл Волиці і Комарева.

Фото Ярослава Збалишина.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!