Святкові події

На державному рівні відзначатимуть ювілей Старого Самбора

Наступний – 2021 рік – особливий для Старого Самбора. З часу першої письмової згадки виповниться 950 років. Про цю подію уже неодноразово говорили у владних кабінетах. Ось і нещодавно з’явилася інформація, що 16 грудня Верховна Рада прийняла постанову про відзначення в Україні пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році. Відрадно, що до переліку заходів наступного року, що відзначатимуть на державному рівні, увійшла і ювілейна дата Старого Самбора.

Також у понеділок на черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної ради та адміністрації, Самбірської районної ради та адміністрації з пропозицією утворити комітет задля організації та проведення заходів з відзначення 950-річчя заснування Старого Самбора.

Нагадуємо, про Старий Самбір вперше згадується у Воскресенському літописі в 1071 році. У 1553 році місто набуло Магдебурське право.

“Щоб популяризувати духовні та культурні надбання жителів старовинного міста, вартує урочисто відзначити 950-річчя заснування Старого Самбора. Ця ювілейна дата – добра нагода згадати про наших славних земляків – минулого і сьогодення. Будемо сподіватися, що нам все вдасться і ситуація буде сприятлива для урочистого святкування”, – прокоментував міський голова Ігор Трухим.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.