Святкові події

На Яворівщині привітали матерів, чиї сини полягли у боротьбі за Україну

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цьогорічне свято припало на 9 травня.

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина. На жаль, багато матерів нашої країни зустрічають День матері зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Щоб вклонитись низько та подякувати жінкам, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України та Яворівщини, сьогодні, 7 травня, напередодні Дня матері від Львівської обласної державної адміністрації та Яворівської районної державної адміністрації матері та дружин Героїв Яворівщини отримали вітання та квіти.

“Низько вклоняємося Вам, дорогі жінки, за Ваших синів, чоловіків, які ціною власного життя відстояли територіальну цілісність і свободу України. За кожним українським воїном стоять водночас сильна і тендітна жінка – мама, яка його ростила. Вона, попри біль, тривогу і розлуку, зрозуміла його вибір і благословила на цю війну. Дякуємо вам!” – говорить Ярослав Коминський

Голос Сокальщини на GoogleNews