Святкові події

На Поториці відбулося Шевченкове свято

Зал Поторицького народного дому зараз ремонтують, але учасники художньої самодіяльності вирішили провести в ньому Шевченкове свято. Тож збиралися після роботи, виносили риштування, прибирали, прово дили репетиції. І все вдалося.

Тематичний вечір, присвячений 199ій річниці з дня народження генія українського народу, пророка і вірного сина України вдався на славу. Відкрив його виступ хору (керівник Наталія Коніщук). Він виконав п’ять пісень на слова Т. Шевченка. Присутні в залі (а він був переповнений) підхоплювали їх. Особливо величаво линули «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт».

…Відкрилась завіса. На сцені – інтер’єр старовинної хати, в ній старовинні рушники над образами, скатертина, глиняний посуд (їх позносили зі всього села), біля хати – дерев’яна криниця (її також спеціально зробили для вистави). Розгортається трагічна дія вистави «Наймичка». Чудово виконала центральну роль Ірина Стрілець, а також Мар’ян Березюк (Трохим), Роман Спряжка (Федір), Юлія Новосад (Ганна). Особливо старалися юні драмгуртківці Таня Бойчук (Катря), Віка Музика (Ганна), Богдан Пелех (Марко), Олег Гула (Потап). Глядачі разом з ними переживали трагічну долю жінкикріпачки. А коли вистава скінчилася оплески не стихали.

Бажаючі також змогли оглянути виставку книг, яку для них підготувала сільський бібліотекар Ірина Калиш.

Ще довго поторичани обговорювали цей вечір і дякували учасникам художньої самодіяльності.

Андрій ДЯЧИШИН, житель с. Поториця.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.