Головна / Святкові події / На шахтах Сокальщини 55-літній ювілей вугільної промисловості

На шахтах Сокальщини 55-літній ювілей вугільної промисловості

 На шахтах Сокальщини продовжується трудова вахта, присвячена 55-літньому ювілею вугільної промисловості Львівщини. З трудових колективів щодня надходять повідомлення про успіхи місцевих гірників у лавах і забоях, про дострокове виконання ними виробничих завдань 2012 року.

Вуглевидобувники шахти «Великомостівська» (директор Сергій Суворов) у четверту зміну, 2 листопада, відрапортували генеральному директору ДП «Львів-вугілля» Миколі Клюці про дострокове виконання річного виробничого завдання з вуглевидобутку. 284,6 тисяч тонн нагора – достойний результат для шахтиветерана до ювілею вугільної промисловості Львівщини. На копальні, колектив дільниці з видобутку вугілля вже 12 років поспіль очолює заслужений шахтар України Анатолій Потопа, а бригадиром є Ярослав Бурлаченко. Нині гірники щодоби піднімають нагора з 414-ої лави по Межирічанському пласту понад тисячу тонн твердого палива. Одночасно готуються до переходу у лаву №110 по Сокальському пласту, де вугілля значно якісніше. Великі надії на «Великомостівській» покладають на лави №111 та №112, які сподіваються ввести в дію в наступному році.

 
Ритмічна робота великою мірою залежить від кваліфікованості та сумлінності робітників. Бригадир Ярослав Бурлаченко та ланкові Володимир Степась, Ігор Яремкович, Петро Ведмедик, Олег Фарина налаштовують шахтарів стовідсотково викладатися на робочому місці. Багато залежить від умілих рук механіків дільниці Євгена Цвіда та Богдана Власюка. Щодня максимум зусиль у лаві докладають наші вже досвідчені ГОЗи – Олександр Мончин, Віталій Левус, Максим Пасічник, Олег Сорокін та багато інших…. Свої вміння та навички вони передають тим, хто не так давно прийшов у наш колектив. Це брати Василь та Роман Жуки, Василь Запісоцький, Богдан Медюк.
 
До цього додамо, що шахта «Великомостівська» уже понад 10 років поспіль достроково виконує план і з вуглевидобутку, і з прокладання гірничих виробок. За 2012 рік шахтарі виробили товарної продукції на 52 млн. грн., що на 1,5 млн. більше запланованого. Середньодобовий видобуток – 1050 тонн.
 
Іще одна дільниця прохідницьких робіт ДП «Львів-вугілля» рапортувала про дострокове виконання річного завдання. 8 листопада, в четверту зміну, такого успіху досяг колектив підземних скороходів, який на шахті «Відродження» очолює заслужений шахтар України Андрій Куц. Присвятили гірники цей успіх 55літньому ювілею вугільної промисловості Львівщини.
 
Вийти на цей рубіж дільниці ДПР вдалося, проклавши 2000 погонних метрів розкриваючих і підготовчих виробок. Прискореним темпом роботи прохідників сприяють чітка організація праці, висока трудова дисципліна, вміла експлуатація техніки. На самій дільниці сумлінністю відзначається бригада кавалера ордена
 
«За заслуги» Андрія Ахтянкіна.
 
Сьогодні підземні скороходи із шахти «Відродження» (директор заслужений шахтар України Павло Овчінніков) шукають нових можливостей, щоб додати в роботі.
 
Марія Коноплицька, керівник інформаційної служби ДП «Львів-вугілля».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!