Головна / Святкові події / На Сокальщині вітали медиків

На Сокальщині вітали медиків

З нагоди Дня медичного працівника в Сокальській районній центральній лікарні відбулася урочиста академія. Священики кафедрального собору св. апостолів Петра і Павла – митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук та о. Ярослав Валюх зазначили, що медики – це ті, хто покликані служити людям, ті, хто дарують серця іншим, несуть радість і милосердя у світ, та поблагословили присутніх у залі. Головний лікар ЦРЛ Роман Швед привітав усіх з професійним святом і наголосив: "Бути медиком – покликання. Кому ще даровано Господом зустрічати перший крик новонародженого, бачити зболену радість на устах врятованого, пізнати всю велич життя в очах того, хто лише мить назад торкався вічності. І велика честь належати до когорти медичних працівників". Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять колег, які відійшли у вічність. Їх згадали поіменно. 

Працівників охорони здоров'я району привітали голова районної ради Ігор Дацюк, голова РДА Олег Кожушко, головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин. Вони подякували їм за жертовний чин, за сумлінне та небайдуже серце, за те, що дають надію, роблять все можливе для того, щоб врятувати чи продовжити життя людям. І побажали, щоб найближчим часом в нашій державі був лад, були прийняті правильні реформи, щоб медики могли працювати на сучасному обладнанні й отримували достойну заробітну плату. Кращих медичних працівників нагородили грамотами від районної ради й райдержадміністрації. 

Заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Марія Кріль зачитала святковий наказ про відзначення грамотами кращих працівників медичної галузі району з нагоди професійного свята. Урочисто, під теплі оплески в залі, головний лікар Роман Швед вручив медикам квіти, грамоти, а ветеранам праці – цукерки. Колишній головний лікар району Володимир Дмитрук поділився спогадами про початок будівництва Центральної районної лікарні за типовим проектом, що відповідає медичному закладу, яких в області є лише два. 

Приємним подарунком для послідовників Гіпократа стали поетичні рядки, присвячені їх колегами – зубним техніком зубопротезної лабораторії Сокальської районної поліклініки Лесею Харук, медсестрою фізіотерапевтичного відділення Надією Андрущак, колишнім медичним працівником, ветераном праці Людмилою Романюк. З цікавістю присутні слухали й старшу медсестру терапевтичного відділення Лесю Базилевич, яка пригадала смішні історії з життя колективу та розповіла гуморески. А прикрашала свято і створювала усім присутнім урочистий піднесений настрій ведуча Руслана Антонюк, яка подарувала пісні "Балада про мальви", "Шлях додому". Останньою й закінчилося свято. Зал обдарував її теплими оплесками…

 Любов ПУЗИЧ.

 Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!