Святкові події

На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада в Сокальському районному Народному домі пройшли урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи. У них взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, його перший заступник Микола Поліщук, учасники Помаранчевої революції та Революції Гідності, військовослужбовці, пластуни, учні старших класів та громада міста.

На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободи

На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободи

Патріотичний концерт розпочався із виконання гімну України та благословення від сотрудника катедрального храму святих апостолів Петра і Павла, отця Андрія Дутчака. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих українських воїнів. Пластунів запросили покласти квіти до стели пам’яті Героям Небесної Сотні.

На Сокальщині відзначили День Гідності і СвободиДалі на сцену запросили учасників Майдану 2004 року. Це Олег Солодяк – керівник штабу Віктора Ющенка в Сокальському районі. Станіслав Дасюк – очолив першу групу активістів Сокальщини, які поїхали на Майдан та журналіст Олександр Новацький. Вони поділились своїми спогадами щодо подій Помаранчевої революції і підкреслили, що вона заклала фундамент для наступної революції, для Євромайдану.

Учасники Революції Гідності, Вадим Кондратюк та Ігор Дацюк, розповіли вже про події 2013-2014 років. Зокрема Ігор Дацюк, який в ті часи був головою Сокальської районної ради та керівником штабу національного спротиву, розповів, що Сокальська районна На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободирада першою висловила протест щодо відмови уряду від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Вже 30 листопада був створений штаб національного спротиву і з 1 грудня був оголошений збір речей та коштів для активістів. Загалом Сокальщина зібрала більше 1 млн.грн, на підтримку Євромайдану.

Далі до слова запросили представників влади району. Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко від імені голови райради та депутатського корпусу привітав На Сокальщині відзначили День Гідності і Свободиіз Днем Гідності і Свободи: «Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави».

Завершились урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи патріотичним концертом.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews