Головна / Святкові події / На Сокальщині урочисто відзначили День Незалежності

На Сокальщині урочисто відзначили День Незалежності

24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України, в храмах Сокальщини пройшли святкові Богослужіння за Україну, а у населених пунктах району відбулись покладання квітів до могил борцям за волю України, урочисті віча.

У Сокалі День Незалежності розпочався з Служби Божої. У катедральному соборі св. ап. Петра і Павла Владика Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун відслужив архієрейську літургію. По її завершенні всі спільно виконали духовний гімн «Боже Великий, Єдиний…»

Опісля, святкова колона за участю представників духовенства, влади, політичних та громадських організацій, депутатів різних рівнів пройшла вулицями міста. До пам’ятників Тарасу Шевченку, Євгенові Петрушевичу, могил борцям за волю України, меморіальних дошок Степану Бандері та В’ячеславу Чорноволу, стели пам’яті Героїв Небесної сотні, могил Героїв, які загинули в зоні проведення АТО було покладено квіти.

Віче з нагоди Дня Незалежності відбулося біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв Сокальщини та всіх інших українців, які загинули під час Революції гідності та під час антитерористичної операції на сході України.

Присутніх привітали Владика Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун, настоятель катедрального собору св. ап. Петра і Павла о. Ярослав Кащук  і голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Очільник району наголосив: “За 28 років ми пройшли чималий шлях до справжньої Незалежності. наша свобода не була подарована, а була виборона кров’ю. І сьогодні, ми знову змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати свою незалежність із зброєю в руках. Життя тисяч наших братів і сестер – та ціна, яку платить Україна, щоб відстояти суверенітет і своє право самостійно обирати власне майбутнє“.

Концертну програму, яка згодом відбулася на площі Січових стрільців, для сокальчан підготували учасники художньої самодіяльності району, а також гості з м. Попасна, що на Луганщині.

Паралельно з нагоди Дня Незалежності України в Сокалі відбулося чимало спортивних заходів: спартакіада серед людей з інвалідністю, турніри з волейболу, баскетболу та шахів. Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко привітав футбольні команди, які стали переможцями турніру на Кубок Незалежності і вручив їм нагороди.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!